Aguaje - bezalkoholová tinktura 50ml - Inca Botanica

100% PŘÍRODNÍ
Značka: Inca Botanica
450 Kč / ks 900 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení
  • Aguaje nemá žádné legislativou EU potvrzené účinky, o kterých tak nemůžeme informovat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aguaje - bezalkoholová tinktura 50ml

Doplněk stravy

Mauritia flexuosa-Fructus

Aguaje se řadí mezi nejkrásnější palmy na Zemi. Pojmenovává se také jako Maurície převislá a najdeme ji uprostřed pralesů v povodí jihoamerických řek Amazonka a Orinoko. Název Aguaje pak pochází od domorodých obyvatel, amazonských indiánů z kmene Shipibo a znamená to "posvátný strom života". Indiáni už dlouhá staletí věří, že ženám skrze její plody poskytuje dokonalou esenci ženskosti a krásy.

Palma Maurície převislá, tedy Aguaje se vysazuje v blízkosti vesnic a domů, kde vytváří krásně kouzelnou scenérii a dodává obydleným oblastem prvek krásy. Navíc v jejích korunách najdeme hnízdit vzácné ptáky a je také obživou pro mnoho zástupců živočišné říše, kam patří i tapíry či jaguáři.

Aguaje kromě své dokonalé krásy nabízí také své úžasné plody, které se sklízí od prosince do dubna. Sklizeň probíhá v rámci místní společenské události a plody sbírá často celá vesnice. Ti nejodvážnější pak vylézají až do samotné koruny stromů, které mohou dosahovat výšky i 35 metrů.

Podrobné informace o Aguaje najdete na YouTube kanálu Petra Chobota.

Důležité upozornění: Aguaje může vyvolat silnější či častější menstruaci, zvláště při začátku užívání kúry. V tomto případě je vhodné nasadit užívání Aguaje na počátku menstruačního cyklu v menších dávkách a pozvolna přidávat až do plné dávky. Pokud by i nadále byl cyklus zrychlený či příliš silný, je vhodné upravit dávku Aguaje podle toho, kolik užívající snese bez problémů.

Doporučené dávkování: 7-10 kapek 2-3x denně, nepřekračujte denní dávkování. Před použitím protřepat.

Doporučená maximální denní dávka obsahuje 1080 mg extraktu. Na 1kg roztoku bylo použito 200g sušené bylinné hmoty. 

Složení: Aguaje - Mauricie převislá (Mauritia flexuosa-Fructus), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh

Upozornění: Neskladovat na přímém slunci a v mrazu. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Případný zákal není na závadu. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Vyrobeno v ČR

Země původu: Peru

Kontakt na výrobce: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, IČO: 07617321

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bezalkoholové tinktury
? Struktura: Tinktura
Velikost balení: 50 ml
Složení: Aguaje - Mauricie převislá (Mauritia flexuosa-Fructus), čištěná voda, glycerol, sorban draselný, kyselina citronová, neobsahuje líh
Doporučené dávkování: 7-10 kapek 2-3x denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: