Bílý kořen - zklidnění létavé mysli - 100 g - Inca Botanica

100% PŘÍRODNÍ
Značka: Inca Botanica
350 Kč / ks 350 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
1.2.2023
Možnosti doručení
  • Bílý kořen je bylinná směs s bylinami Marco, Macy, dobromysli, meduňky a hlohu
  • Je smíchána dle tradice indiánské fytomedicíny
  • Společně podporují duševní zdraví
  • Přispívají ke zdravému spánku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílý kořen - zklidnění létavé mysli 100 g

Doplněk stravy

Lepidium meyenii Wallp.,Maytenus macrocarpa Briq.,Ambrosia peruviana Willd.,Origanum vulgare, Melissa officinalis, Crataegus oxyacanth

Bílý kořen je bylinná směs, která byla smíchána dle tradice indiánské fytomedicíny. Obsahuje silnou andskou bylinu Marco, která podporuje účinky Macy bílé, a také dobromysle, meduňky a hlohu. Společně jsou určené pro duševní zdraví a dosažení harmonickému spánku.

Meduňka a její účinky:

Dobromysl a její účinky:

  • Podporuje duševní výkon
  • Přispívá ke zdravému spánku

Hloh a jeho účinky:

  • Přispívá k normální funkci nervové soustavy
  • Podporuje zdravou funkci oběhové soustavy
  • Má relaxační účinek, čímž pomáhá při usínání

Maca a její účinky:

Složení: Maca (Lepidium meyenii Wallp. - Radix), Chuchuhuasa (Maytenus macrocarpa Briq. - Cortex), Marco (Ambrosia peruviana Willd. - Herba), Dobromysl (Origanum vulgare - Herba), Meduňka (Melissa officinalis - Herba), Hloh (Crataegus oxyacanth - Folium)

Příprava: Před použitím směs promícháme. Jednu polévkovou lžíci směsi zalijeme 700 ml až 1 litrem vroucí vody a necháme asi 10 až 15 minut vyluhovat. Potom slijeme, uchováváme nejlépe v termosce a používáme během dne v rovnoměrných dávkách (ráno, v poledne a večer), nejlépe půl hodiny před jídlem.

Jiný způsob přípravy: Polovinu kávové lžičky směsi zalijeme 200 až 350 ml  vroucí vody, necháme zakryté 15 minut vyluhovat a popíjíme. 3x denně šálek.
Doporučujeme začít menším množstvím směsi a zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení. 

Upozornění: Při jakýchkoliv obtížích během  bylinné kúry je možné vynechat 1 nebo 2 dny. Je dobré se naučit pozorovat své tělo a případně snížit denní dávku směsi. Není třeba tělo čistit rychle, ale raději efektivně a tak, abychom mohli přes den dobře fungovat a netrpěli zbytečně nepříjemnými pocity. Nedoporučujeme užívat v těhotenství a během kojení! Je možná přecitlivělost na obsahové látky!

Aby došlo k dostatečnému účinku, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě balení bylinné směsi.

Vyrobeno v ČR

Země původu: Peru, ČR

Kontakt na výrobce: Blue Bloom s.r.o., Rybná 716/24, Praha 1, IČO: 07617321

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné směsi
? Struktura: Sušená bylina
? Problematika: Duševní zdraví, Zdravý spánek
Velikost balení: 100 g
Složení: Maca (Lepidium meyenii Wallp. - Radix), Chuchuhuasa (Maytenus macrocarpa Briq. - Cortex), Marco (Ambrosia peruviana Willd. - Herba), Dobromysl (Origanum vulgare - Herba), Meduňka (Melissa officinalis - Herba), Hloh (Crataegus oxyacanth - Folium)
Doporučené dávkování: Dle hmotnosti, půl až jedna polévková lžíce směsi denně, po dobu 1 měsíce, nebo do spotřebování jednoho balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: