Cranberry Mannose pH 50g (Brusinky, manóza a draslík) - 50 g - Viridian

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
Značka: Viridian
749 Kč / ks 1 498 Kč / 100 g
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
  • Obsahuje sacharid d-manózu, vitamín C a draslík
  • Součástí je brusinkový komplex z patentovaného prášku NutriCan a extraktu CystiCran
  • Společně vytváří nejúčinnější synergii
  • 100% ekologické balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cranberry Mannose pH 50g (Brusinky, manóza a draslík)

Doplněk stravy

Cranberry Mannose obsahuje sacharid d-manózu, vitamín C, draslík ve formě citrátu a také brusinkový komplex složený z patentového prášku NutriCran a extraktu CystiCran, které garantují obsah účinných látek. Společně vytváří co nejúčinnější synergii. Všechny látky jsou ověřené mnoha studiemi. Účinky si, prosím, najděte ve volně dostupné literatuře. 

Nejvyšší kvalita produktu se 100% ekologickým balením

Produkty od britského výrobce Viridian Nutrition obsahují vždy čistou směs bioaktivních složek. Jsou tedy tvořeny 100% aktivními látkami bez zbytečných přídavných aditiv a pojiv. Tím tato značka garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů včetně důsledné kontroly celého výrobního procesu. spolupracuje s lokálními pěstiteli, kteří se zaměřují na nejvyšší kvalitu. Zároveň z etických důvodů výrobce Viridian Nutrition nepoužívá ve svých produktech palmových tuk (jako první značka na světě je Viridian certifikovaná programem POFCAP, který garantuje, že se při výrobě nepoužívá palmový olej) ani netestuje produkty na zvířatech. Třešničkou na dortu jsou pak obaly produktů, které jsou 100% ekologické. Nepoužívají se žádné plasty. 

Viridian ekologické lahvičky

Přírodní forma vitamínů a minerálů

Pro nás je forma vitamínů a minerálů klíčová. Díky ní vzniká rozdíl ve využitelnosti, tedy vstřebatelnosti daného doplňku stravy. Nikdo z nás nechce platit za něco, co pak stejně nevyužije. V tomto případě pak zbytečně vyloučí. Ukázkovým příkladem je pro nás železo - v běžných doplňcích se vyskytuje ve formě oxidu, což je forma méně využitelná pro tělo. Proč ji výrobci vůbec používají? Důvodem je nízká cena.

Máte tak dobrý pocit, že jste našli doplněk stravy se železem za dobrou cenu a myslíte si, že děláte dobře pro své tělo. Opak je pravdou, jelikož doslova vyhazujete peníze za něco, co vám dobře neposlouží. Britský výrobce Viridian to dělá jinak - zmíněné železo získává přímým extraktem rostliny Murraya koenigii, kterým získá železo ve 100% přírodní formě. A to přeci chceme. :)

Přírodní forma vitamínů a minerálů Viridian

100% přírodní veganské kapsle

Rozdíl mezi tabletami a kapslemi je v obsahu látek. Tablety pro udržení své struktury obsahují vysoký podíl zbytečných pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Díky tomu jsou i levnější variantou. Jestliže pravidelně užíváte doplňky stravy v tabletách, můžete za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a jiného balastu. 

Důležité také je upozornit, že mnohé kapsle obsahují stearan hořečnatý, který je do nich přidaný kvůli nepřilnavosti kapsle na výrobní lince. U britského výrobce Viridian máte záruku, že kapsle jsou výhradně z přírodních látek. Jejich doplňky stravy neobsahují GMO složky, nejsou ani ozařované, nepoužívají se živočišné složky či umělá sladidla, barviva nebo konzervanty.

Bez nežádoucího stearanu hořečnatého či šelaku

Oxid titaničitý, neboli titanový běloba, se v doplňcích stravy používá jako barvivo. Najdete jej také v mnoha farmaceutických produktech, průmyslově zpracovaných potravinách, ale i na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry pro ohraničení hřiště. 

Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant, kdy zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. Pokud je zkombinován s vodou a mýdlem, vytvoří se nerozpustná látka. Z této látky se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak pak je pryskyřice, která se vylučuje samičkou červce lakového, což je hmyz žijící v Indii. Pláty pryskyřice šelaku se rozpouští v ethylakoholu a tvoří se tak tekutý šelak pro použití jako lak či glazura. Následně se používá v doplňcích stravy, lécích a potravinách. Nic takového nenajdete v doplňcích stravy britského výrobce Viridian.

Bez stearanu hořečnatého ViridianBalení: 50 g 

Dávkování: rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve vodě nebo džusu 2x denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, pokud není užívání výrobku doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Vhodné pro vegany. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

Výživové údaje:

 
 v 1 lžičce 
 Draslík (jako citrát
 500 mg (25 % RHP)
 D-Manóza
 1000 mg 
 Brusinkový komplex
 810 mg 
 z toho NuctriCran brusinkový ovocný prášek 
 750 mg
 z toho CystiCran brusinkový extrakt
 60 mg (poskytující 18 mg proanthokyanidinů)
 Vitamín C (askorbát hořečnatý)
 250 mg (313 % RHP)

RHP - % referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

Kontakt na výrobce: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
Minerály: Draslík
Vitamíny: C
? Struktura: Prášek
Velikost balení: 50 g
Doporučené dávkování: Rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve vodě nebo džusu 2x denně s jídlem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: