Feng Shui vonné tyčinky Celistvost

100% PŘÍRODNÍ
159 Kč / ks 795 Kč / 100 g
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
  • Ručně vyráběné vonné tyčinky podle nauky Feng Shui
  • Podporují harmonický tok Qi (Čchi)
  • Slouží pro doplnění, centrum a pocit celistvosti
  • Obsahují přes 20 přírodních složek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Feng Shui vonné tyčinky Celistvost

Vonné tyčinky Feng Shui Celistvost podporují harmonický tok Qi (Čchi) a slouží pro doplnění, centrum a celkový pocit celistvosti.

Vonné tyčinky Feng Shui obsahují v sobě staré vědění o čistících účincích rostlin a jejich vůní. Proto jsou stvořené s principy Feng Shui k podpoře harmonického toku Qi v obytném prostoru a v našem životě. Najdeme v nich přes 20 přírodních složek v podobě bylinek, koření, dřevitého prachu, pryskyřice, semínek, listů, trávy, květů, kořínků, kúry a olejů. Jsou míchány ručně s maximální péčí pro zachování unikátní čistoty.

Starověká nauka Feng Shui vychází z devíti kvadrantů, kdy je osm základních směrů a jeden harmonizující střed. Vonné tyčinky Feng Shui jsou tak speciálně ručně vyráběny a jejich účinky unikátně sestaveny pro podporu těchto kvadrantů. Voňavým a jednoduchým způsobem tak obohatíte a zharmonizujete svůj obytný prostor i sami sebe.

Světová strana: centrum

Složení: myrha - rozpouštění rušivých vlivů, uzemnění, vyrovnání, kadidlo - očištění, reflexe, meditace, duch, cedrové dřevo - podnět, centrování, důvěra, vnitřní síla, santalové dřevo - ochrana, vedení, dobré zdraví, inspirace

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Velikost balení: 20 g
Složení: Myrha, kadidlo, cedrové dřevo, santalové dřevo a další

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: