Imunita & dobrá kondice

439 Kč –15 %
ajurvedske imunitni kury kolaze imunita dobra kondice
439 Kč –15 % 373 Kč / ks 124 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

AMALAKI nápoj SPIRULINA podporuje růst svalové hmoty svým vysokým obsahem bílkovin a pomáhá s kontrolou tělesné hmotnosti. Obsažené minerální látky přispívají k tvorbě červených krvinek a přenosu kyslíku v těle. Obsažené vitamíny posilují srdeční činnost a imunitní systém.

CHYAWANPRASH utváří jemnou substanci ódžas a tím aktivuje imunitní systém. Jeho bohaté složení působí antioxidačně na omlazování tělesných tkání. Posiluje celkovou vitalitu organismu, přispívá k psychické relaxaci, duševní rovnováze a kardiovaskulárnímu zdraví.

JACKFRUIT obsahuje vitamíny, které posilují vitalitu organismu při fyzickém výkonu a prospívají trávicímu systému. Obsažené minerály příznivě působí na činnost svalů a stav kostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidelná fyzická aktivita zvyšuje tělesnou odolnost a obranyschopnost organismu. Pomáhá rozproudit krevní oběh, který lépe zásobuje kyslíkem tělesné tkáně, orgány a lymfatický systém. Ty se poté díky potu a vylučování lépe zbavují nečistot a odpadních látek. To vše posiluje imunitní systém neboli sílu ódžas, která utváří základní energetickou rezervu celého těla a zodpovídá za celkovou vitalitu, sílu a odolnost organismu. 

Příprava

Ájurvédský nápoj: rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu.

Ájurvédský elixír: užívejte 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (cca 5 g) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (elixír a nápoj) můžete užívat společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Amalaki užívejte kdykoli během dne. 

Složení

Amalaki nápoj Spirulina: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Chyawanprash: 1 ks, Jackfruit: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: