Imunita & krásná pleť

403 Kč –14 %
ajurvedske imunitni kury kolaze imunita krasna plet
403 Kč –14 % 343 Kč / ks 114 Kč / 1 ks
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

AMALAKI nápoj RŮŽE přispívá k čistotě pleti a revitalizaci pokožky. Pozitivně ovlivňuje její celkové prokrvení a mladý vzhled. Obsažený vitamín C podporuje tvorbu kolagenu pro správnou funkci kožní tkáně a posiluje činnost imunitního systému.

SVEDAPRASH působí jako vnitřní prostředek péče o pleť. Pomáhá s pročištěním krve a přispívá k čistotě pleti. Působí příznivě na regeneraci pokožky a podporuje zdravou vitalitu kožní tkáně.

PAPAYA obsahuje vitamíny, které prospívají dobrému vzhledu pokožky, povzbuzují činnost imunitního systému a přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistá pleť slouží jako ukazatel zdravého vnitřního prostředí a imunitního systému organismu. Celkový vzhled pokožky je ovlivněn kvalitou i skladbou naší stravy, čistotou krve a střevního traktu a také dostatečným příjmem tekutin. Kožní alergie, ekzémy a infekce jsou způsobené oslabenou imunitou střevní flóry, sníženou funkcí jater a nezdravým životním stylem. Zdravá pleť vyzařuje vnitřní jas a krásu, která pochází z klidné mysli, harmonického dechu, tělesného uvolnění a duševní rovnováhy. 

Příprava

Ájurvédský nápoj: rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu.

Ájurvédský elixír: užívejte 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (cca 5 g) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (elixír a nápoj) můžete užívat společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Amalaki užívejte kdykoli během dne. 

Složení

Amalaki nápoj Růže: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Svedaprash: 1 ks, Papaya: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: