Imunita & očista jater

403 Kč –14 %
ajurvedske imunitni kury kolaze imunita ocista jater
403 Kč –14 % 343 Kč / ks 114 Kč / 1 ks
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

AMALAKI nápoj KURKUMA pomáhá s očistou jater a přispívá k udržení nezánětlivého prostředí v tělesných tkáních. Působí příznivě na pročištění krevního oběhu a tím prospívá dobrému vzhledu pokožky. Obsažený vitamín C posiluje činnost imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa.

RAKTAPRASH prospívá funkci jater a tím krvetvorbě a recyklaci železa. Přispívá k protizánětlivé ochraně jater, příznivě ovlivňuje krevní cirkulaci a pomáhá s pročištěním krve.

AMALAKI plod natural přispívá k optimální činnosti trávicího systému. Obsažený vitamín C posiluje imunitní systém a pomáhá ochraňovat buňky před oxidativním stresem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správné fungování imunitního systému probíhá za předpokladu, že tělo není zatížené přílišným množstvím toxických látek, které kolují v krevním oběhu a ukládají se v tělesných tkáních. Nejdůležitějším orgánem spojeným s cirkulací krve a detoxikací organismu jsou především naše játra. Ájurvéda považuje právě kurkumu za vynikající prostředek k očistě a zdravé funkci jater.

Příprava

Ájurvédský nápoj: rozmíchejte 1 čajovou lžičku (cca 2 g) jemně namleté směsi ve 250 ml teplé vody, přidejte med podle chuti a několik kapek citrónu.

Ájurvédský elixír: užívejte 1 čajovou lžičku samostatně nebo zapijte šálkem vlažného mléka či vody. Pro přípravu lahodného nápoje rozmíchejte 1 čajovou lžičku ve 250 ml vlažného mléka či vody.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování nápoje: 2–3 šálky denně

Doporučené dávkování elixíru: 1 čajovou lžičku (cca 5 g) 2–3x denně

Doporučené dávkování ovoce: 10 kousků denně

Užívání

Ájurvédské přípravky (elixír a nápoj) můžete užívat společně ráno nalačno, během dne 1 hodinu před jídlem a večer před spaním. Amalaki užívejte kdykoli během dne. 

Složení

Amalaki nápoj Kurkuma: 1 ks, ájurvédský nutriční elixír Raktaprash: 1 ks, Amalaki plod natural: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: