Krizová esence (20ml) SPREJ – Originál směs Dr. Bacha – Bachovy esence

VHODNÉ PRO VEGANY
349 Kč / ks 1 745 Kč / 100 ml
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Lahvička záchranné směsi esencí ve spreji pro všechny případy – tzv. krizová lahvička přesně podle originální receptury Dr. Bacha. 

trvanlivost 5 let

s alkoholem

 

Bez konzervačních přísad, bez chemických látek, bez lepku, bez laktózy. Vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany, děti i zvířata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejznámější namíchaná květová esence z Bachových esencí podle originální receptury, sestavená samotným Dr. Bachem – pro domácí využití i na cesty.

Krizový sprej – snadné použití v náhlých okamžicích každodenního života – pro lidi i pro zvířata.

Pro nenadálé situace i emoční stavy – tzv. esenci pro všechny případy: směs krizových esencí podle originální receptury Dr. Bacha.

podíl mateční esence 7% pro Vaše pohodlí a komfort: esence působí opravdu intenzivně

Jak esence užívat?

Dr. Bach v jeho nejznámější knize – 12 léčitelích – přesně uvádí: “Dejte si 2 kapky z každé vybrané zásobní lahvičky s esencí do šálku vody, ovocné šťávy nebo jakéhokoliv nápoje a ČASTO upíjejte. Doplňte šálek, abyste pokračovali v léčbě, je-li třeba…

ALTERNATIVNĚ můžete dát kapky do přibližně 30ml lahvičky, naplňte jí přírodní pramenitou vodou (bez bublinek) a užívejte z ní 4 kapky přímo na jazyk.
Užívejte je TAK ČASTO, jak je potřeba, ale nejméně 4-krát denně, zvláště jako první a poslední věc, kterou denně uděláte.

KRIZOVÁ esence se může zahrnout spolu s ostatními je-li to potřeba, ale použijte 4 kapky místo 2.”

 

Za nás neúčinnější bývá 2-4x stříknout rozprašovačem krizovou esenci přímo do úst a dle potřeby opakovat.
NEUŽÍVEJTE ALE krizovou esenci déle než 14 dní! Pokud se k jejímu užívání opakovaně vracíte, je toto známkou, že by bylo dobré podrobněji nakouknout “pod pokličku” a emoce harmonizovat za využití jiných – vhodnějších – esencí.

Krizová květová esence se skládá z 5 základních Bachových esencí:
Cherry Plum – slíva třešňová – pro strachy “až k zbláznění”, ze ztráty kontroly, pro děti i dospělé na záchvaty křiku, vzteku a hysterii, pokud máme strach, že uděláme něco, čeho budeme litovat
Clematis – bílá lesní réva – pokud jsme myšlenkami nepřítomní, snílci někde v oblacích a v budoucnosti, pomáhá nám vrátit se do přítomnosti do TEĎ a TADY
Impatiens – netýkavka žláznatá (žlázonosná) – když cítíme vnitřní neklid, jsme netrpěliví, nervózní a podráždění – pomáhá mírni rozrušení a nervozitu
Rock Rose – devaterník penízkovitý – když hrůzou zkoprníme, jsme úplně omráčení, trpíme nočními můrami, dostaví se “opožděná hrůza”, když si představíme, co se mohlo stát
Star of Bethlehem – snědek okoličnatý – integruje šoky a traumata – mentální i fyzická, pomáhá neutralizovat jejich následky

Esence jsou vyrobené podle originální receptury Dr. Bacha, kvalitu garantuje ruční, laboratorní zpracování v malé rodinné firmě v Německu.

obsah alkoholu: alc. 27% vol. (Frz. Brandy V.S.O.P.)
podíl mateční esence: 7%
energie: 618 kJ / 147 kcal; denní dávka < 0,01 kcal
tuk: 0 g
nasycené mastné kyseliny: 0 g
sacharidy: 0 g
z toho cukr: 0 g
protein: 0 g
sůl: 0 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ENERGIE ROSTLIN — HODNOTY A VIZE

Energie rostlin chce být ZDROJEM čisté energie přírody.

MÁME RADOST z každé prožité úlevy nebo krůčku směrem ke klidu a vyrovnanosti, který se klientky nebo zákaznice díky podpoře Bachových květových esencí Energie rostlin rozhodnou udělat.

S Bachovými esencemi i našimi klienty PRACUJEME S LÁSKOU.

VNÍMÁME, KOMUNIKUJEME, JEDNÁME, s pokorou objevujeme ROVNOVÁHU, LEHKOST, ESENCI BYTÍ – FLOW.

 

Ctíme:

JEDNODUCHOST

Bachovy esence jsou přístupné pro každého, jejich užití je opravdu snadné. Jejich sílu může vyzkoušet úplně každý — od dospělých přes malé děti až po zvířátka. Nemají žádné vedlejší účinky — jednoduše fungují 

UDRŽITELNOST

Jsme ohleduplní k životu i přírodě.
Nechceme produkovat ani kousek odpadu navíc (zbytečně):
Balení 10ml nemáme — raději nabízíme 20ml za dobrou cenu.
Obaly, které používáme, recyklujeme po jiných dodavatelích (i když by naše krabička s logem vypadala určitě moc hezky), výplně sbíráme také použité (případně používáme škrobová esíčka, která se snadno rozpustí na hnojníku nebo v bio odpadu), na individuální směsi využíváme obálky z vlnité lepenky.
LAHVIČKY — ať již ty 20ml, nebo míchací 30ml jsou z německé nebo české výroby — tedy EU a žádná Čína!
Krabičky i reklamní materiály nám vyrábí český truhlář, tiskne tiskárna kamaráda nedaleko od nás… České ručičky a spolupráce s českými a evropskými firmami jsou pro nás důležité.
Podporujeme několik nevýdělečných projektů, protože za přímou pomocí tam, kde je potřeba, stojíme. Jsme rády u toho.
PS: Tiskneme na papír z obou stran a jen, je-li tisk nutný… je toho víc a postupně to sem dopíšeme 

PROFESIONALITU a TRANSPARENTNOST

Postupně rozšiřujeme sortiment zboží i nabízených služeb tak, abychom to zvládali, snažíme se využívat znalostí i předávat vědomosti — z minulosti i nově nabyté. Jak vůči koncovému zákazníkovi, tak i dalším kooperujícím firmám chceme být opravdoví profíci, na které je spoleh. Víme, kde rostliny rostou, kdo je zpracovává, provozovna je schválená Krajskou hygienickou stanicí, takový je náš svět Energie rostlin, který s radostí sdílíme.

LIDSKÉ VZTAHY

Dbáme na osobní přístup ke každé zákaznici nebo klientce, s odpovědností přistupujeme k sobě samým i druhým, s respektem a důvěrou podporujeme jedinečnost každého z nás.

PŘÍRODU

Snažíme se jí chránit, respektovat, vždyť je naším domovem. Nejsme návštěvníci, ale spolutvůrci!