Proteiny

Proteiny neboli bílkoviny jsou základní stavební látkou všech tkání v lidském těle. Podílejí se také na celé řadě dalších životně důležitých funkcí. Jejich dostatečný přísun s ohledem na původ a kvalitu je tedy pro naše zdraví naprosto zásadní.

Opravdu kvalitní protein obsahuje esenciální aminokyseliny. Díky tomu v těle podporuje tvorbu enzymů, hormonů a také růst svalů, přičemž urychluje jejich regeneraci a má příznivý vliv na celkový fyzický výkon, ať už sportujete, nebo se přes den kvůli pracovnímu tempu často nestíháte hodnotně najíst, jak se říká, doplnit palivo.

#ShowMore#

Doplňky stravy s vysokým obsahem kvalitního proteinu, jaké najdete i v této kategorii, jsou proto oblíbené zejména u sportovců. Nemusíte však nutně patřit mezi sportovce ani se aktivně zabývat fitness, abyste prvotřídní proteinové produkty využili pro zdraví, sílu a energii každý den.

Proteiny dostupné na trhu rozlišujeme zejména podle původu. Živočišné bílkoviny už dnes nejsou tolik populární jako ty rostlinné, extrahované z primárního přírodního zdroje v podobě rostlin a plodin. Bílkoviny 100 % přírodního původu navíc vyhovují vegetariánům i veganům, jsou lépe stravitelné a tím pádem využitelné. Patří sem například hrachový protein, čokoládový BIO protein Complete Power, vanilkový BIO protein Complete Power nebo komplexní Elite Green Protein s obrovskou přidanou hodnotou – naše volba číslo 1.

Vyzkoušejte Elite Green Protein, revoluční produkt v oblasti výživových doplňků, kombinující sílu přírody s moderními vědeckými poznatky a výrobními metodami, který dodá vašemu tělu přesně to, co potřebuje a zároveň z něj dostane vše, co jej zatěžuje. Budete se cítit lehčí, sytí a plní energie. Doporučujeme!