Proteiny

Proteiny neboli bílkoviny jsou základní stavební látkou všech tkání v lidském těle. Podílejí se také na celé řadě dalších životně důležitých funkcí. Jejich dostatečný přísun s ohledem na původ a kvalitu je tedy pro naše zdraví naprosto zásadní.

Opravdu kvalitní protein obsahuje esenciální aminokyseliny. Díky tomu v těle podporuje tvorbu enzymů, hormonů a také růst svalů, přičemž urychluje jejich regeneraci a má příznivý vliv na celkový fyzický výkon, ať už sportujete, nebo se přes den kvůli pracovnímu tempu často nestíháte hodnotně najíst, jak se říká, doplnit palivo.

#ShowMore#

Doplňky stravy s vysokým obsahem kvalitního proteinu, jaké najdete i v této kategorii, jsou proto oblíbené zejména u sportovců. Nemusíte však nutně patřit mezi sportovce ani se aktivně zabývat fitness, abyste prvotřídní proteinové produkty využili pro zdraví, sílu a energii každý den.

Proteiny dostupné na trhu rozlišujeme zejména podle původu. Živočišné bílkoviny už dnes nejsou tolik populární jako ty rostlinné, extrahované z primárního přírodního zdroje v podobě rostlin a plodin. Bílkoviny 100 % přírodního původu navíc vyhovují vegetariánům i veganům, jsou lépe stravitelné a tím pádem využitelné. Patří sem například hrachový protein, čokoládový BIO protein Complete Power, vanilkový BIO protein Complete Power nebo komplexní Elite Green Protein s obrovskou přidanou hodnotou – naše volba číslo 1.

Vyzkoušejte Elite Green Protein, revoluční produkt v oblasti výživových doplňků, kombinující sílu přírody s moderními vědeckými poznatky a výrobními metodami, který dodá vašemu tělu přesně to, co potřebuje a zároveň z něj dostane vše, co jej zatěžuje. Budete se cítit lehčí, sytí a plní energie. Doporučujeme!

Ceníme si darů přírody
Ceníme si darů přírody
Nabízíme pouze pečlivě vybrané přírodní produkty.
Jsme hrdí Češi
Jsme hrdí Češi
Podporujeme české výrobce a dodavatele
Dárek
Dárek
Ke každé objednávce nad 1 500 Kč si můžete vybrat dárek.
Recyklujeme
Recyklujeme
Balíčky balíme do již použitých materiálů.
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Objednávky přijaté do 13:30 odesíláme tentýž den.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení