Vitistop - 60 kapslí -

650 Kč / ks 11 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Možnosti doručení

Vitistop tablety jsou základní prvek boje s vitiligem. Jedinečné tablety s vysokým obsahem klíčových vitamínů a složky EXTRAMEL® (Superoxid dismutáze).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitistop tablety jsou základní prvok boje s vitiligem.

Zpomalují šíření vitiliga a podporují proces obnovy ztraceného pigmentu.

 

Důvody proč jsou Vitistop tablety u nás na Cestě Bylin

  1. Obsahují všechny klíčové vitamíny a minerály až v takovém zastoupení, že není potřeba užívat žádné jiné výživové doplňky.
  2. Obsahují patentovanou složku EXTRAMEL®, jedná se o superoxid dismutázu, kterou obsahuje i známy Vitix gel či Vitiskin a která má největší podíl na tvorbě nového pigmentu.

Důvody proč užívat právě Vitistop tablety

  1. Vše v jedné tabletě.
  2. Bezkonkurenční kvalita.
  3. Bezkonkurenční cena.
  4. Vyrobené speciálně na vitiligo.
  5. Vyrobené v EÚ.

 

SLOŽENÍ

 - obsahují patentovanou rostlinnou aktivní složku EXTRAMEL® v kombinaci s vitamíny (C, D3, E, B1, B5, B9, B12) a minerály (selén, měď, zinek). Vitamín C, vitamín E, měď, selén a zinek pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem

EXTRAMEL® - patentovaná rostlinná složka - kombinace 2 vysoce aktívních enzymů, má vysoký obsah antioxidantů, obnovuje fyziologickou rovnováhu volných radikálů v epidermálních buňkách, zvyšuje prooxidační schopnosti buněk epidermy a melanocytů, snižuje koncentraci peroxidu vodíku 

Jak kyselina listová (vitamín B9) pomáhá léčit Vitiligo?

Vysoká hladina homocysteinu odpozorovaná u vitiligo pacientů je zapríčeněná nízkou hladinou kyseliny listové a vitamínu B12. Avšak, oxidace homocysteinu produkuje reaktívní kyslíkové složky které budují pokožku a zvyšují oxidační stres umístěný na melanocytech.

Hladina škodlivých volných radikálů stoupá spolu s homocysteinem hned jak hladina kyseliny listové klesá. Toto znamená, že melanocity se ničí a produkce melaninu se snižuje. Proto užívání kyseliny listové může zastavit depigmentaci kůže a navíc navrátit pigment do postižených míst, protože snižuje oxidační stres a vystupuje jako antioxidant.

Kyselina listová není je jediným vitamínem B který snižuje hladinu homocysteinu. Vitamíny B6 a B12 také snižují hladinu homocysteinu a tak pomáhají léčit Vitiligo.

Dávkování:

1 tableta denně s vodou při jídle.

Vhodné pro děti od 12 roků

 

Vitistop tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: