Zvýhodněné dvojbalení: Chlorella 500 mg - 90 tbl, Spirulina 500 mg

229 Kč / ks 1 Kč / 1 ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení

100% organické produkty na posílení imunity a pročištění organismu

Chlorella a Spirulina 500 mg z řady Rainforest® -
Chlorella patří mezi sladkovodní řasy zelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu se silným antioxidačním účinkem. 
Spirulina patří mezi sladkovodní sinice modrozelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu se silným antioxidačním účinkem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlorella a Spirulina 500 mg z řady Rainforest® - Chlorella patří mezi sladkovodní řasy zelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu se silným antioxidačním účinkem. Obsahuje velké množství dalších biologicky aktivních látek např. vitaminy, minerální látky, aminokyseliny, mastné kyseliny, karotenoidy a důležitý tzv. růstový faktor CGF tvořen převážně peptidy a nukleovými kyselinami. Nukleové kyseliny RNA a DNA jsou významné pro syntézu bílkovin, a proto podporují rozmnožování a růst buněk.
Spirulina patří mezi sladkovodní sinice modrozelené barvy, kterou získala díky bohatému obsahu chlorofylu se silným antioxidačním účinkem. Obsahuje velké množství dalších biologicky aktivních látek např. vitaminy, minerální látky a důležité aminokyseliny. Pomáhá při únavě a posiluje imunitu. Hraje také významnou roli v procesu regulace krevního cukru a hmotnosti. Podporuje také činnost střev.

Užívání: 3 - 6 tablet 1 - 2x denně zapít dostatečným množstvím tekutiny, 30 minut před jídlem. Začínajícím konzumentům se doporučuje zpočátku užívání 1 - 2 tablety denně a postupně dávkování zvyšovat až na doporučenou denní dávku. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař.

Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! Minimální trvanlivost do data uvedeného na zadní straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.

Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.

Chlorella 500 mg:

 Obsah v 1 tabletě HMOT. %DRHP
 CHLORELLA VULGARIS 500  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena.

Spirulina 500 mg:

 Obsah v 1 tabletě HMOT. %DRHP
 SPIRULINA PLATENSIS 500  mg *
* Denní referenční hodnota přijmu v 1 tabletě není stanovena.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: