Éterické oleje pro vyvážení naší životní energie

Většina z nás vede velmi hektický život: práce, spousta povinností, rodina, přátelé. Jsme velmi zaneprázdněni tím, co se děje kolem nás, protože právě dění kolem nás je velmi zátěžové a velice nás ovlivňuje. Proto naléhavě potřebujeme jakési vyvážení mezi světem vnějším a vnitřním. Je zapotřebí obnovit spojení se svým duchem a svým vnitřním zdrojem životní energie.

Éterické oleje získané z přírody mají schopnosti pročišťovat naši auru neboli energetická pole a tím nám přinášejí pevnější zdraví, štěstí a spokojenost. Jedná se o proces, který působí na jiné dimenze naší přirozenosti než jaké zná většina lid.

100 % čisté přírodní éterické oleje značky Hanna Maria se zaměřují na pročištění jemných, nehmotných částí našeho těla. I když máme pocit, že inhalováním olejů prospíváme tělu fyzickému, ve skutečnosti je to důsledek léčení energetických polí. Při léčbě nemocí se zaměřujeme především na fyzické tělo, soustředíme se na fyzické příznaky – to je běžná praxe i dnešní medicíny, lékařů - ale přehlížíme jejich duchovní a emocionální příčinu. Léčitelské umění přihlíží především k duchovní stránce člověka – duši. Ta představuje hlavní příčiny nemocí a je rozhodující pro léčbu. Terapii éterickými oleji není možno chápat jen na základě fyzického těla. Je to především naše psychika, duchovní rozpoložení a těžkosti života samého, které ovlivňují chod a stav našeho fyzického těla.

Éterické oleje pro vyvážení naší životní energie - CestaBylin

Zatímco bylinky jsou vhodné především k léčbě fyzických příznaků, éterické oleje mají díky své koncentraci a konzistenci sílu velmi intenzivně čistit a léčit auru. Posilují energetické pole člověka a tím urychlují odstraňování negativních kapes odpadu. Při vhodné relaxaci v kombinaci s použitím olejů lze navodit přímo očistný proces pro naši psychiku a uvolnit dávno potlačené emoce.

Vlastnosti éterických olejů

V dávných dobách měla přístup k olejům pouze privilegovaná elita. Nyní již mohou být oleje díky modernímu zpracování v každé domácnosti. Éterické oleje jsou extrahovány ze všech částí rostli a stromů: kořeny, oddenky, slupky, pryskyřice, stonky, kůra, listy, květy. Suroviny pro extrakci éterických olejů se liší od druhu daného oleje. Éterické oleje jsou nejsilnějšími léčivými látkami v rostlinné říši. Mají nesmírně vysokou koncentraci a potenciál účinnosti. Éterické oleje nelze zaměňovat za oleje rostlinné či ovocné. Rostlinné oleje se získávají z ořechů, semen a zrn. Jsou hustší a mastnější oproti éterickým olejům a používají se jako nosné oleje právě v kombinaci s éterickými. Pro porování můžete zjisti jednoduše tento rozdíl – rostlinné oleje po vlití do teplé vody vyplavou na hladinu a molekuly nepronikají pokožkou. Naopak éterické oleje při koupeli v nepatrném množství proniknou pokožkou a vyvolají hluboký pocit tepla. Jakmile se dostanou pod pokožku, pohybují se v mezibuněčné tekutině obklopující kožní buňky. Odtud vstupují do krve a jsou vedeny do vnitřních orgánů a do lymfatického a imunitního systému. Éterické oleje jsou těkavé, na vzduchu se rychle vypařují. Ve vodní koupeli se tento proces ještě urychluje. Éterické oleje pročišťují aurické pole a po vdechnutí jejich par do plic vstupují do fyzického těla. Molekuly oleje vstoupí do nosu, kudy se pohybují vzhůru k centru čichového orgánu. Tam se rozkmitají vlasové tenké brvy čichových čidel uvnitř nosních dírek. Tyto čichové informace jsou přenášeny nervy do mozku, kde vyvolávají vzpomínky a ovlivňují intuici a tvořivost. Kromě posilujícího účinku na fyzické tělo mají velký podíl na naši psychiku. Mohou probudit pohlavní touhu, zmírnit stres, utišit bolest a obnovit rovnováhu emocí. Aromaterapie je jak preventivním, tak léčebným nástrojem. Jejím hlavním cílem je posílit imunitní systém ěla. Aromaterapie ve zkušených, citlivých rukou je jedním z nejlepších prostředků zahánějících nepříznivé účinky stresu.

Hana Tomášková, firemním jménem Hanna Maria, se zabývá sestavováním 100% čistě přírodních éterických olejů pro vyváženost životní energie. Vychází z východních učení, využívá energetiky rostlin, vlastních zkušeností v oblasti vývoje vůní a znalostí energetických center člověka, ezoteriky, feng shui a astrologie. Suroviny pro její produkty pochází z přísně kontrolovaných ekologických plantáží z celého světa, zpracovává je podle jejích požadavků anglická firma Augustus Oils – Bordon, Hampshire.

Jak o svých produktech říká, díky těmto produktům lze ukázat život z jiné, lepší stránky. Soustřeďujeme se na pohodu, relaxaci, vyváženost psychiky, rádi bychom přispěli k léčení Vašich životních traumat, pochmurnosti a psychické skleslosti. Chtěli bychom, aby Váš život byl kvalitnější, harmoničtější, veselejší a odolnější vůči okolí, které nás každý den vtahuje do všedního dění. Aromaterapie se dá velice jednoduše uvést do Vašeho praktického života a záleží jen na Vás, jaká metoda Vás nejvíce osloví. Můžete si odpočinout při krásné hudbě a svitu svíčky a inhalovat olej pomocí aromalampy nebo rozprašovače, anebo jen nakapat několik kapek na kapesník a inhalovat. Lze využít i novinku – keramickou kostku, která je ideálním pomocníkem při inhalaci vůně. Masáže či koupele jsou také úžasnou metodou pro relaxaci. Stačí si jen vybrat produkt, který vyhovuje Vaší momentální životní situaci a už si můžete vychutnávat blahodárné účinky exkluzivního oleje.

Terapeutickou řadu posilující energetická pole (čakry) naleznete v naší nabídce.

Detailní popis je uveden u každého produktu zvlášť.