Licorice Root (Lékořice) - 60 kapslí - Viridian

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
Značka: Viridian
375 Kč / ks 6 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
 • Lékořice s 20% obsahem glycyrizinu
 • Lékořice udržuje normální funkci střevního traktu
 • Podporuje zdravé močové a dýchací cesty
 • Má pozitivní vliv na komfort při menopauze

Detailní informace

Detailní popis produktu

Licorice Root (Lékořice) 60 kapslí

Doplněk stravy

Lékořice působí jako antioxidant a tím chrání buňky před oxidativním stresem. Svými látkami pozitivně ovlivňuje trávicí systém, kdy přispívá k udržení normální funkce střevního traktu. Lékořice se užívá také pro zdravé močové a dýchací cesty

Lékořice je pro své účinky velmi oblíbená v tradiční čínské a indické Ájurvédě. Zmiňoval ji i sám Hippokrates. Lékořice je totiž všestranným přírodním pomocníkem pro navrácení či udržení přirozeného zdraví člověka. Kromě již zmíněných účinků také podporuje zdravé klouby, má pozitivní vliv na oběhový systém a posiluje imunitní systém. 

Vyzkoušejte doplněk stravy Licorice Root, kde lékořici získáte ve veganských kapslích s 20% obsahem glycyrizinu, tedy kyseliny glycyrhizové na bázi vojtěšky, spiruliny a borůvky.

Jaké jsou účinky lékořice?

 • Působí jako antioxidant
 • Podporuje zdravé trávení a zažívání
 • Přispívá k udržení normální funkce střevního traktu
 • Podporuje zdravé dýchací cesty
 • Podporuje zdravé močové cesty, reprodukční systém a prostatu
 • Má pozitivní vliv na oběhový systém (kardiovaskulární zdraví)
 • Podporuje zdravé klouby
 • Udržuje zdravou pleť
 • Reguluje energii
 • Podporuje imunitní systém
 • Pomáhá snižovat hmotnost a užívá se tak při dietách
 • Podporuje duševní pohodu a nervový systém
 • Má pozitivní vliv na komfort při menopauze

Nejvyšší kvalita produktu se 100% ekologickým balením

Produkty od britského výrobce Viridian Nutrition obsahují vždy čistou směs bioaktivních složek. Jsou tedy tvořeny 100% aktivními látkami bez zbytečných přídavných aditiv a pojiv. Tím tato značka garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů včetně důsledné kontroly celého výrobního procesu. spolupracuje s lokálními pěstiteli, kteří se zaměřují na nejvyšší kvalitu. Zároveň z etických důvodů výrobce Viridian Nutrition nepoužívá ve svých produktech palmových tuk (jako první značka na světě je Viridian certifikovaná programem POFCAP, který garantuje, že se při výrobě nepoužívá palmový olej) ani netestuje produkty na zvířatech. Třešničkou na dortu jsou pak obaly produktů, které jsou 100% ekologické. Nepoužívají se žádné plasty. 

Viridian ekologické lahvičky

Přírodní forma vitamínů a minerálů

Pro nás je forma vitamínů a minerálů klíčová. Díky ní vzniká rozdíl ve využitelnosti, tedy vstřebatelnosti daného doplňku stravy. Nikdo z nás nechce platit za něco, co pak stejně nevyužije. V tomto případě pak zbytečně vyloučí. Ukázkovým příkladem je pro nás železo - v běžných doplňcích se vyskytuje ve formě oxidu, což je forma méně využitelná pro tělo. Proč ji výrobci vůbec používají? Důvodem je nízká cena.

Máte tak dobrý pocit, že jste našli doplněk stravy se železem za dobrou cenu a myslíte si, že děláte dobře pro své tělo. Opak je pravdou, jelikož doslova vyhazujete peníze za něco, co vám dobře neposlouží. Britský výrobce Viridian to dělá jinak - zmíněné železo získává přímým extraktem rostliny Murraya koenigii, kterým získá železo ve 100% přírodní formě. A to přeci chceme. :)

Přírodní forma vitamínů a minerálů Viridian

100% přírodní veganské kapsle

Rozdíl mezi tabletami a kapslemi je v obsahu látek. Tablety pro udržení své struktury obsahují vysoký podíl zbytečných pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Díky tomu jsou i levnější variantou. Jestliže pravidelně užíváte doplňky stravy v tabletách, můžete za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a jiného balastu. 

Důležité také je upozornit, že mnohé kapsle obsahují stearan hořečnatý, který je do nich přidaný kvůli nepřilnavosti kapsle na výrobní lince. U britského výrobce Viridian máte záruku, že kapsle jsou výhradně z přírodních látek. Jejich doplňky stravy neobsahují GMO složky, nejsou ani ozařované, nepoužívají se živočišné složky či umělá sladidla, barviva nebo konzervanty.

Bez nežádoucího stearanu hořečnatého či šelaku

Oxid titaničitý, neboli titanový běloba, se v doplňcích stravy používá jako barvivo. Najdete jej také v mnoha farmaceutických produktech, průmyslově zpracovaných potravinách, ale i na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry pro ohraničení hřiště. 

Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant, kdy zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. Pokud je zkombinován s vodou a mýdlem, vytvoří se nerozpustná látka. Z této látky se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak pak je pryskyřice, která se vylučuje samičkou červce lakového, což je hmyz žijící v Indii. Pláty pryskyřice šelaku se rozpouští v ethylakoholu a tvoří se tak tekutý šelak pro použití jako lak či glazura. Následně se používá v doplňcích stravy, lécích a potravinách. Nic takového nenajdete v doplňcích stravy britského výrobce Viridian.

Bez stearanu hořečnatého Viridian

Balení: 60 kapslí (23 g)

Dávkování: berte 1 kapsli denně s jídlem nebo dle doporučení lékaře.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany.

Složení v 1 vegetariánské kapsli: Standardizovaný extrakt z kořene lékořice (Glycyrrhiza glabra) (20 % kyselina glycyrrhizová) 250 mg, na bázi vojtěšky 24 mg, spiruliny 8 mg a borůvky 8 mg, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

Kontakt na výrobce: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
? Struktura: Kapsle
Meridiány: Meridián ledvin, Meridián močového měchýře, Meridián plic, Meridián tenkého střeva, Meridián tlustého střeva, Meridián žaludku
? Orgány: Ledviny, Plíce, Tlusté a tenké střevo, Žaludek
? Problematika: Cévy a oběhový systém, Duševní zdraví, Dýchací cesty, Energie a vitalita, Kosti a klouby, Ledviny a močové cesty, Klimakterium, Péče o pleť, Péče o pokožku, Posílení imunity, Redukce hmotnosti, Zažívání a trávení
Velikost balení: 60 kapslí
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
Doba kúry: 60 dní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: