Rozchodnice růžová (zlatý kořen) - P60a - 50ml - Naděje

135 Kč –10 %
Rozchodnice růžová (zlatý kořen) - P60a - 50ml - Naděje
135 Kč –10 % 121 Kč / balení 242 Kč / 100 ml
2 kusy
Můžeme doručit do:
1.6.2020
  • Podporuje lepší využití tuků
  • Pomáhá při spalování tuků a při redukci váhy
  • Posiluje soustředění a mentální výkonnost
  • Aktivuje činnost štítné žlázy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozchodnice růžová (zlatý kořen) tinktura P60a 50 ml

Doplněk stravy s obsahem alkoholu

Zlatý kořen - Rhodiola rosea

Tinktura rozchodnice růžové P60a obsahuje flavonoidy, heteroglykosidy, steroidy, silice, třísloviny aj. Podporuje lepší využití tuků pro získání energie, podporou spalování tuků uvolňuje energii (aktivuje enzymy účastnící se spalování tělesných tuků) a tím udržuje štíhlou linii, podporuje redukci váhy, výrazně zvyšuje fyzickou výkonnost a vytrvalost a posiluje organismus.

Rozchodnici užívejte na soustředění a mentální výkonnost

Rozchodnice růžová také podporuje soustředěnost (zlepšuje koncentraci třeba při učení) a mentální výkonnost, zvyšuje práceschopnost a odolnost organismu. Též aktivuje činnost štítné žlázy, přispívá k odbourání únavy a k harmonizaci organismu, takže vyvolává pocit pohody a radosti ze života - odstraňuje deprese - užívá se jako stimulant u nemocných depresemi, neurózami a neurastenií, u kterých prokazatelně zlepšuje kvalitu spánku, snižuje podrážděnost a zlepšuje celkový psychický stav.

Rozchodnice se užívala i jako afrodisiakum

V minulosti byla rozchodnice růžová považována za bylinu s magickou silou. V oblastech rozšíření (Rusko - Sibiř, Dálný východ) ji místní obyvatelstvo používalo jako prostředek obnovení fyzických a duševních sil již dávno. Používala se i jako afrodisiakum.

Doporučené dávkování: 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti - rozdělit na 2 - 3 dílčí dávky na den. Denní dávka 70 kapek na 70 kg hmotnosti odpovídá extraktu z 80 mg čerstvé hmoty pupenů. 

Složení: Voda, alkohol 40 % obj., glycerin, rozchodnice růžová pupeny

Upozornění: Není určeno pro děti, kojící a těhotné ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 28 °C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu. 

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do 28°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Případný zákal není na závadu.

Kontakt na výrobce: Mgr. Jarmila Podhorná, 798 46 Brodek u Konice 3, IČO: 64262146, DIČ: CZ435609464

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné tinktury
? Struktura: Tinktura
? Orgány: Mozek
? Problematika: Deprese, Duševní pohoda, Energie a vitalita, Mozková činnost, Posílení imunity, Posílení soustředění, Redukce hmotnosti, Sexualita, Stres a napětí, Štítná žláza, Zdravý spánek
Složení: Voda, alkohol 40 % obj., glycerin, rozchodnice růžová pupeny
Velikost balení: 50 ml
Doporučené dávkování: 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti - rozdělit na 2 - 3 dílčí dávky na den

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: