Milí zákazníci, naši dopravci zaručují dodání zásilek do Vánoc pro balíčky podané do 16. prosince. Platí to tedy pro objednávky do 15. prosince. Pro pozdější termín již nemůžeme zaručit, že se balíček objeví pod stromečkem. :)

Kozlík lékařský (Baldriánské kapky) - AF tinktura - 50ml - Salvia Paradise

100% PŘÍRODNÍ
119 Kč / balení 238 Kč / 100 ml
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2019
 • Kozlík lékařský přispívá ke schopnosti relaxovat v době stresu
 • Má pozitivní vliv na kognitivní/poznávací funkce
 • Přispívá k celkovému duševnímu zdraví
 • Pozitivně ovlivňuje oběhový systém, krevní tlak a trávení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kozlík lékařský (Baldriánské kapky) - AF tinktura 50 ml

Doplněk stravy

Valeriana officinalis

Jmenuji se Kozlík lékařský a jsem trvalou bylinkou dorůstající do výšky až 1,5 metru. Najdete mě v příkopech, v křovinách i na okraji lesů, kde je vlhká půda. Můžete mě také znát pod názvem baldrián, či kočičí kořen.

Kozlík lékařský se hodí na stresující období i na krevní tlak

Lidé si na mě vzpomenou v době zvýšeného stresu. Kupují si mě pro přispění schopnosti relaxovat. Mám také pozitivní účinky na kognitivní funkce (neboli poznávací funkce - jak vnímáme svět kolem sebe, jaké máme jednání a reakce, jak zvládáme úkoly) a celkové duševní zdraví. Mám také pozitivní vliv na kardiovaskulární systém (oběhovou soustavu). Lidé mě užívají i pro podporu normálního krevního tlaku v situacích, kdy jej máme zvýšení například již zmíněným stresem, či pro podporu správného trávení. Pokud vám nevyhovuje Kozlík lékařský v tinktuře, vyzkoušejte ho ve veganských kapslích.

Drogu z Kozlíku lékařského získáme z kořenů

Mou drogou jsou usušené oddenky z kořenů. Droga pak má tmavě hnědou barvu se silným a pronikavým zápachem. Pokud byste ji ochutnali, pocítili byste zvláštní nasládlou i kořeněnou chuť, která se kombinuje s hořkostí. Droga v sobě obsahuje silice - monoterpenické uhlovodíky, terpenické alkoholy, valeropotriáty a alkaloidy - a je po ni velká poptávka. Pro farmaceutické účely se výhradně pěstuje.

CestaBylin srovnává produkty za vás

 • Bez alkoholu a jiných přídavných látek
 • Vyrobené unikátní technologií
 • 966 mg účinné rostlinné hmoty na DDD
 • Ve skleněné tinktuře s praktickým kapátkem
 • Se 40% alkoholem
 • Vyrobené extraktem louhovaným v alkoholu
 • 56 mg účinné rostlinné hmoty na DDD
 • Ve skleněné tinktuře s umělohmotným uzávěrem

 

Proč nabízíme Kozlík lékařský v tinktuře od Salvia Paradise?

 • Účinnost dle mé intuice je v průměru na 80 % - svou intuicí testuji každý produkt, který prodáváme. Zde je účinnost na 80 %, což potvrzuje vysokou kvalitu. Na trhu jsou produkty, které se v mém testu účinnosti dostanou slabě nad 50 %.
 • Je bezalkoholu - Salvia Paradise používá při výrobě unikátní technologii a několikanásobnou extrakci. Výsledkem je bezalkoholová tinktura s maximem účinných látek, s chutí i vůní dané byliny.
 • Je ve skle s praktickým kapátkem - což zajišťuje větší pohodlnost při užívání a navíc lahvičku od tinktury i s kapátkem můžete dále využít. 
 • 100% přírodní - neobsahuje žádná barviva ani sladidla.

Proč fandíme Salvia Paradise?

Salvia Paradise je českou rodinnou firmou. Jak sami říkají, všechny suroviny jim prochází jejich vlastníma rukama a tak mají celý výrobní systém maximálně pod svým palcem. Kontrola kvality je důležitá, zvláště když pak za ni zodpovídáte. Jsme tak rádi, že tohle Salvia Paradise dělá. Bylinky pak nedodává v papírových sáčcích, jako to dělají jiní výrobci, ale jsou vždy vzduchotěsně uzavřené. Získala si nás také svou unikátní technologií, veganskými kapslemi a skleněnými nádobky. Vyšší cena za jejich produkty je tak naprosto oprávněná.

Kontakt na výrobce: Salvia Paradise, s.r.o., IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144, adresa - Kvaň 159, 26762 Komárov

Doporučené dávkování: Po protřepání užíváme 17 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody.

Doporučená denní dávka obsahuje 966 mg sušené rostlinné hmoty.

Složení: glycerol; voda; Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) - tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Doplněk stravy

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné tinktury
? Struktura: Tinktura
? Orgány: Mozek
? Problematika: Cévy a oběhový systém, Duševní pohoda, Mozková činnost, Stres a napětí, Vysoký krevní tlak, Zažívání a trávení
Účinná látka: Kozlík lékařský
Velikost balení: 50 ml
Složení: glycerol; voda; Kozlík lékařský (Valeriana officinalis)
Doporučené dávkování: Po protřepání užíváme 17 kapek 3× denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Salvia Paradise je ryze českou rodinnou firmou, která si zakládá na pečlivosti a kvalitě. Všechny byliny, které od pěstitelů a přímých dovozců nakupuje, procházejí celým výrobním systémem. Ve výsledku to znamená, že každá bylinka projde jejich zlatými ručičkami a mají tak perfektní kontrolu nad její kvalitou. V dnešní době tohle není vůbec samozřejmé a prospívá to celkové kvalitě jejich výrobků. Tohle je známka pro nás, že k výrobě přistupují skutečně zodpovědně. 

Právě kvalita je hlavním měřítkem pro celou firmu. Chtějí dodávat skutečně kvalitní výrobky, což my sami můžeme potvrdit - kvalita je viditelná na obalech, na surovinách i na účincích. Proto Salvii Paradise tak moc fandíme.

Byliny a čaje pak Salvia Paradise dodává v praktických vzduchotěsných sáčcích, čímž se zlepšuje i kvalitu z hlediska distribuce a skladování. Určitě znáte jiné výrobce, kteří mají pouze běžné pytlíkové sáčky, kde se může stát, že bylinky nebudou v dostatečné kvalitě, protože čelí určitým hrozbám, jako je třeba vlhkost vzduchu.

Velmi si také ceníme, že Salvia Paradise myslí na vegetariány a vegany. Proto jsou bylinky v kapslích vyráběny pouze z rostlinné hmoty. Navíc si u ni můžete zakoupit spoustu produktů v BIO kvalitě. Další výhodou jsou obaly, bylinné kapsle obdržíte v krásných skleněných nádobkách, tinktury pak s praktickým kapátkem (které můžete prakticky využít k něčemu jinému, jakmile tinkturu spotřebujete). 

Salvia Paradise se také pyšní unikátním výrobní technologií, kdy vyrábí bezalkoholové tinktury, neboli bezalkolové extrakty z bylin. V tinktuře tak není žádná přídatná látka v podobě alkoholu, barviv či sladidel. Tím se zaručuje maximum účinné látky a zachování vůně a chutě bylinky v tinktuře. Velmi oblíbenými produkty tak jsou Dračí krev, Lichořeřišnice větší, Kozlík lékařský a Ostropestřec mariánský

Při našem výběru dodavatelů produktů se zaměřujeme na kvalitu a ekologickou stopu a ty jsou u Salvia Paradise doslova prvotřídní. Všechny zmíněné benefity (veganské kapsle, sklo, praktické kapátko, BIO kvalita, unikátní technologie) jsou pro nás důležitým měřítkem při výběru. A Salvie Paradise se tak stává naším nejlepším výrobcem tinktur, kapslí a dalších produktů, které na e-shopu nabízíme. 

Kromě bylinných tinktur a bylinných kapslí nabízíme od výrobce také sypané byliny a Zelené potraviny. Naši nabídku pak postupně rozšiřujeme. :)