Lichořeřišnice větší - bezalkoholová tinktura 50ml - Salvia Paradise

Tip 100% PŘÍRODNÍ
169 Kč / ks 338 Kč / 100 ml
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
  • Lichořeřišnice nemá žádné legislativou EU potvrzené účinky, o kterých tak nemůžeme informovat

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lichořeřišnice větší - bezalkoholová tinktura 50ml

Doplněk stravy

Tropaeolum Majus

Jmenuji se Lichořeřišnice větší a ačkoliv mě určitě většina z vás zná, EU dělá, že jsem zcela neznámá. Pocházím z jihoamerických států Ekvádoru, Peru a Kolumbie. Uchytila jsem se ale také v Evropě, kam mě lidé převezli jako dekoraci. V místních podmínkách jsem ale pouze jednoletkou. V dnešní době mě již naleznete i v Číně či Austrálii. 

Lichořeřišnice má krásné oranžové květy

A jak vypadám? Zapamatujte si, že Lichořeřišnice větší je plazivá poléhavá lodyha. Dosahuji délky až 3 metrů. Mé krásné oranžové pětičetné květy jsou mou ozdobou a vyrůstají z mých štítovitých listů. Málo kdo ale ví, že obsahuji vitamín C a minerály železo a draslík. O mých účincích jistě víte, ale o tom vám nic povědět nemohu, a tak přejděte do herbáře.

Drogu z Lichořeřišnice větší získáváme ze semen

Usušená semena Lichořeřišnice větší mají světle hnědožlutou barvu. Povšimnete si také, že mají semena výrazné žebrování. Vůně a chuť drogy je pak kořeněná a nemůžete ji prakticky zaměnit za jinou. Obsahuje glykosidy a cucurbitaciny. Užívat by ji neměli malé děti a osoby se žaludečními vředy. Pokud vám nevyhovuje Lichořeřišnice v bezalkoholové tinktuře, vyzkoušejte ji ve veganských kapslích.

 

Proč fandíme Salvia Paradise?

Salvia Paradise je českou rodinnou firmou. Jak sami říkají, všechny suroviny jim prochází jejich vlastníma rukama a tak mají celý výrobní systém maximálně pod svým palcem. Kontrola kvality je důležitá, zvláště když pak za ni zodpovídáte. Jsme tak rádi, že tohle Salvia Paradise dělá. Bylinky pak nedodává v papírových sáčcích, jako to dělají jiní výrobci, ale jsou vždy vzduchotěsně uzavřené. Získala si nás také svou unikátní technologií, veganskými kapslemi a skleněnými nádobky. Vyšší cena za jejich produkty je tak naprosto oprávněná.

Kontakt na výrobce: Salvia Paradise, s.r.o., IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144, adresa - Kvaň 159, 26762 Komárov

Doporučené dávkování: Po protřepání užíváme 20 kapek tinktury 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Užívat pravidelně po 8 hodinách, a to ještě 5 dní po vymizení příznaků. Nevynechávat dávky. Doporučená denní dávka odpovídá 2 350 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Složení: Glycerol; čištěná voda; Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus)

Upozornění: Není určeno malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Doplněk stravy

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné tinktury
? Struktura: Tinktura
Velikost balení: 50 ml
Složení: Glycerol; čištěná voda; Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus)
Doporučené dávkování: Po protřepání užíváme 20 kapek tinktury 3× denně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Lichořeřišnice větší bezalkoholová tinktura 9.2.2023 06:11
Dobrý den byla by vhodná na potírání plísní na těle ?
Odpovědět
JP Avatar autora Lichořeřišnice větší bezalkoholová tinktura 9.2.2023 06:57
Využijte čaj Gauri, který slouží k odplísnění organismu a odstraní je i z kůže - https://www.cestabylin.cz/gauri-antifungalni-terapie-100g-everest-ayurveda/
N Avatar autora Dotaz na dávkování 2.6.2022 17:33
Dobrý den. Je tento produkt vhodný pro 3,5 leté dítě? Jaké by bylo případně dávkování? Dcera váží 14 kg. Předem děkuji.
Odpovědět
J Avatar autora Byliny pro syna, výtěr z krku Staphylococcus aureus 13.6.2022 20:33
Dobrý den, také jsem chtěla synovi dávat lichořeřišnici, protože má ve výtěru přítomnost zlatého stafylokoka. Vy paní výše odpovídáte, že jí tuto bylinu pro dceru nedoporučujete. Mému synovi je 17mesicu a antibiotikum se chceme vyhnout co nejdéle to půjde.. Prosím o doporučeni, jaké byliny by tedy bylo vhodné nasadit v našem případě, a zda by přece jen ty lichořeřišnice nebyla vhodná po úpravě dávkování (a v nelihovee bázi třeba, glycerol..). Děkuji Vám.
JP Avatar autora Byliny pro syna, výtěr z krku Staphylococcus aureus 15.6.2022 15:01
Pěkný den přeji, v tomto ohledu nejsou moc dobré alternativy. I proto jsem se ptal na záměr předchozí tazatelky, protože z toho výběr bylinky vždy vychází. Využijte lichořeřišnici, dával bych 4-5 kapek 1x denně, po 14 dnech pak alespoň na 5 dní zařaďte pauzu.
JP Avatar autora Dotaz na dávkování 2.6.2022 20:22
Krásný den přeji, lichořeřišnice je silná bylinka. Doporučuji proto pro dceru jinou bylinku. K jakému účelu jste chtěla nasadit lichořeřišnici? Vyberu Vám vhodnější.

Salvia Paradise je ryze českou rodinnou firmou, která si zakládá na pečlivosti a kvalitě. Všechny byliny, které od pěstitelů a přímých dovozců nakupuje, procházejí celým výrobním systémem. Ve výsledku to znamená, že každá bylinka projde jejich zlatými ručičkami a mají tak perfektní kontrolu nad její kvalitou. V dnešní době tohle není vůbec samozřejmé a prospívá to celkové kvalitě jejich výrobků. Tohle je známka pro nás, že k výrobě přistupují skutečně zodpovědně. 

Právě kvalita je hlavním měřítkem pro celou firmu. Chtějí dodávat skutečně kvalitní výrobky, což my sami můžeme potvrdit - kvalita je viditelná na obalech, na surovinách i na účincích. Proto Salvii Paradise tak moc fandíme.

#ShowMore#

Byliny a čaje pak Salvia Paradise dodává v praktických vzduchotěsných sáčcích, čímž se zlepšuje i kvalitu z hlediska distribuce a skladování. Určitě znáte jiné výrobce, kteří mají pouze běžné pytlíkové sáčky, kde se může stát, že bylinky nebudou v dostatečné kvalitě, protože čelí určitým hrozbám, jako je třeba vlhkost vzduchu.

Velmi si také ceníme, že Salvia Paradise myslí na vegetariány a vegany. Proto jsou bylinky v kapslích vyráběny pouze z rostlinné hmoty. Navíc si u ni můžete zakoupit spoustu produktů v BIO kvalitě. Další výhodou jsou obaly, bylinné kapsle obdržíte v krásných skleněných nádobkách, tinktury pak s praktickým kapátkem (které můžete prakticky využít k něčemu jinému, jakmile tinkturu spotřebujete). 

Salvia Paradise se také pyšní unikátním výrobní technologií, kdy vyrábí bezalkoholové tinktury, neboli bezalkolové extrakty z bylin. V tinktuře tak není žádná přídatná látka v podobě alkoholu, barviv či sladidel. Tím se zaručuje maximum účinné látky a zachování vůně a chutě bylinky v tinktuře. Velmi oblíbenými produkty tak jsou Dračí krev, Lichořeřišnice větší, Kozlík lékařský a Ostropestřec mariánský

Při našem výběru dodavatelů produktů se zaměřujeme na kvalitu a ekologickou stopu a ty jsou u Salvia Paradise doslova prvotřídní. Všechny zmíněné benefity (veganské kapsle, sklo, praktické kapátko, BIO kvalita, unikátní technologie) jsou pro nás důležitým měřítkem při výběru. A Salvie Paradise se tak stává naším nejlepším výrobcem tinktur, kapslí a dalších produktů, které na e-shopu nabízíme. 

Kromě bylinných tinktur a bylinných kapslí nabízíme od výrobce také sypané byliny a Zelené potraviny. Naši nabídku pak postupně rozšiřujeme. :)