Vitamin D3 2000iu - 50 ml - Viridian

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
Značka: Viridian
349 Kč / balení 698 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
 • Tekutá forma vitamínu D3 z veganského zdroje
 • Extrakt z lišejníku
 • Extrémní dávka 2000 iu
 • Vitamín D podporuje imunitu, kosti a klouby, zuby a dásně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin D3 2000iu 50 ml

Doplněk stravy

Vitamín D3 si tělo vytváří samo formou transformace ze slunečního svitu. Nedostatek vitamínu D3 se projevuje především v zimě, kdy nemáme dostatek slunce k dispozici. Ohroženi jsou pak také ti, kteří celoročně nosí oblečení, kterým zakrývají většinu svého těla, a samozřejmě také senioři.

Doplňte svému tělu tekutý vitamín D3 z veganského zdroje. Jedná se o extrakt z lišejníku a hodnota účinné dávky v extraktu dosahuje 2000 IU, tedy 1 000 % doporučené denní dávky. Proto vám stačí jedna kapsle každý druhý den.

Jaké jsou účinky vitamínu D3?

 • Vitamín D je klíčový pro silnou imunitu, která hravě odolá nástrahám z okolí a udrží vás ve formě
 • Vitamín D hraje důležitou roli v procesu buněčného dělení.
 • Vitamín D přispívá, a to zejména v synergické kombinaci s dostatečným příjmem vápníku a vitamínu K2, ke zdraví kostí. Má celkově kladný vliv na pohybový aparát včetně správné činnosti svalů.
 • Dlouhodobý dostatek vitamínu D se projeví mimo jiné také na zdraví zubů a dásní.
 • Vitamín D podporuje vstřebávání vápníku a fosforu v organismu a udržuje normální hladinu vápníku v krvi.

  Nejvyšší kvalita produktu se 100% ekologickým balením

  Produkty od britského výrobce Viridian Nutrition obsahují vždy čistou směs bioaktivních složek. Jsou tedy tvořeny 100% aktivními látkami bez zbytečných přídavných aditiv a pojiv. Tím tato značka garantuje špičkovou kvalitu a čistotu svých produktů včetně důsledné kontroly celého výrobního procesu. spolupracuje s lokálními pěstiteli, kteří se zaměřují na nejvyšší kvalitu. Zároveň z etických důvodů výrobce Viridian Nutrition nepoužívá ve svých produktech palmových tuk (jako první značka na světě je Viridian certifikovaná programem POFCAP, který garantuje, že se při výrobě nepoužívá palmový olej) ani netestuje produkty na zvířatech. Třešničkou na dortu jsou pak obaly produktů, které jsou 100% ekologické. Nepoužívají se žádné plasty. 

  Viridian ekologické lahvičky

  Přírodní forma vitamínů a minerálů

  Pro nás je forma vitamínů a minerálů klíčová. Díky ní vzniká rozdíl ve využitelnosti, tedy vstřebatelnosti daného doplňku stravy. Nikdo z nás nechce platit za něco, co pak stejně nevyužije. V tomto případě pak zbytečně vyloučí. Ukázkovým příkladem je pro nás železo - v běžných doplňcích se vyskytuje ve formě oxidu, což je forma méně využitelná pro tělo. Proč ji výrobci vůbec používají? Důvodem je nízká cena.

  Máte tak dobrý pocit, že jste našli doplněk stravy se železem za dobrou cenu a myslíte si, že děláte dobře pro své tělo. Opak je pravdou, jelikož doslova vyhazujete peníze za něco, co vám dobře neposlouží. Britský výrobce Viridian to dělá jinak - zmíněné železo získává přímým extraktem rostliny Murraya koenigii, kterým získá železo ve 100% přírodní formě. A to přeci chceme. :)

  Přírodní forma vitamínů a minerálů Viridian

  100% přírodní veganské kapsle

  Rozdíl mezi tabletami a kapslemi je v obsahu látek. Tablety pro udržení své struktury obsahují vysoký podíl zbytečných pojiv a lepidel, které mohou tvořit až 70 % tablety. Díky tomu jsou i levnější variantou. Jestliže pravidelně užíváte doplňky stravy v tabletách, můžete za rok zkonzumovat až kilogram lepidel a jiného balastu. 

  Důležité také je upozornit, že mnohé kapsle obsahují stearan hořečnatý, který je do nich přidaný kvůli nepřilnavosti kapsle na výrobní lince. U britského výrobce Viridian máte záruku, že kapsle jsou výhradně z přírodních látek. Jejich doplňky stravy neobsahují GMO složky, nejsou ani ozařované, nepoužívají se živočišné složky či umělá sladidla, barviva nebo konzervanty.

  Bez nežádoucího stearanu hořečnatého či šelaku

  Oxid titaničitý, neboli titanový běloba, se v doplňcích stravy používá jako barvivo. Najdete jej také v mnoha farmaceutických produktech, průmyslově zpracovaných potravinách, ale i na tenisových kurtech, kde se tvoří bílé čáry pro ohraničení hřiště. 

  Stearan hořečnatý se používá jako lubrikant, kdy zabraňuje zachytávání kapslí na výrobní lince. Pokud je zkombinován s vodou a mýdlem, vytvoří se nerozpustná látka. Z této látky se tvoří např. typické neodstranitelné prstence na vanách. Šelak pak je pryskyřice, která se vylučuje samičkou červce lakového, což je hmyz žijící v Indii. Pláty pryskyřice šelaku se rozpouští v ethylakoholu a tvoří se tak tekutý šelak pro použití jako lak či glazura. Následně se používá v doplňcích stravy, lécích a potravinách. Nic takového nenajdete v doplňcích stravy britského výrobce Viridian.

  Bez stearanu hořečnatého Viridian

  Balení: 50 ml

  Dávkování: pomocí kapátka přidejte 0,25 ml denně do jídla (na kapátku je ryska 0,5 ml, čili polovinu), pití (popřípadě přímo do úst - vždy přes lžičku), nebo dle doporučení lékaře. Dávkování výrobce bylo upraveno dle požadavků české legislativy.

  Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Vhodné pro vegany.

  Složení v 0,25 ml: vitamín D3 (vegan cholekalciferol) 1000 IU, 25 µg (500 % doporučené denní dávky), na bázi oleje ze slunečnicových semínek a přírodního pomerančového oleje.

  Kontakt na výrobce: Viridian International Ltd, 15 High March, Daventry, Northamptonshire NN11 4HB, Velká Británie

  Doplňkové parametry

  Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
  Vitamíny: D3
  ? Struktura: Tinktura
  ? Problematika: Kosti a klouby, Posílení imunity, Svalstvo, Zuby a dásně
  Velikost balení: 50 ml
  Doporučené dávkování: Polovinu kapátka denně
  Doba kúry: 100 dní
  Položka byla vyprodána…

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: