Bez černý květ - 100 g - Salvia Paradise

100% PŘÍRODNÍ
99 Kč / balení 99 Kč / 100 g
Do 3 dnů
Můžeme doručit do:
10.2.2023
Možnosti doručení
  • Podporuje imunitní systém
  • Přispívá ke správné funkci dýchacího systému
  • Podporuje správnou hladinu cukru v krvi
  • Užívá se při očistných kůrách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez černý květ 100 g

Doplněk stravy

Bez černý patří mezi rostliny užívané dlouhá staletí v rámci lidového léčitelství. Květ bez černého se sbírají za suchého počasí a to krátce předtím, než začnou samy opadávat. Jedná se o období mezi květnem a červencem. Následně se suší při teplotě do 35°C. Pokud by se květy sušily pomalu a při nízkých teplotách, mohlo by při sušení dojít k zčernání květů.

Určitě znáte staré české úsloví, který říká: "Před heřmánkem smekni, před bezem klekni.". Proč tomu tak je? Bez černý podporuje imunitní systém. Je znám jako silný antioxidant, čímž chrání buňky před oxidativním stresem. Užívá se také na podporu správné hladiny cukru v krvi a doporučuje se při kontrole tělesné hmotnosti či při očistných kůrách.

Jaké jsou účinky bez černého?

  • Silný antioxidant - chrání buňky před oxidativním stresem
  • Posiluje imunitu
  • Podporuje správnou hladinu cukru v krvi
  • Má pozitivní vliv na funkci dýchacího systému
  • Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
  • Podporuje vylučování vody z organismu

Doporučené dávkování: Jednu čajovou lžičku sušeného květu bezu černého zalijeme horkou vodou a necháme odstát 10 minut. Pijeme 1–2× denně.

Složení: 100% černý bez květ

Kontakt na výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26 762, Komárov, IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
? Struktura: Sušená bylina
Meridiány: Meridián plic
? Orgány: Plíce
? Problematika: Dýchací cesty, Normální hladina cukru, Posílení imunity, Redukce hmotnosti
Velikost balení: 100 g
Doporučené dávkování: Jednu čajovou lžičku sušeného květu bezu černého zalijeme horkou vodou a necháme odstát 10 minut. Pijeme 1–2× denně.
Složení: 100% bez černý květ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Salvia Paradise je ryze českou rodinnou firmou, která si zakládá na pečlivosti a kvalitě. Všechny byliny, které od pěstitelů a přímých dovozců nakupuje, procházejí celým výrobním systémem. Ve výsledku to znamená, že každá bylinka projde jejich zlatými ručičkami a mají tak perfektní kontrolu nad její kvalitou. V dnešní době tohle není vůbec samozřejmé a prospívá to celkové kvalitě jejich výrobků. Tohle je známka pro nás, že k výrobě přistupují skutečně zodpovědně. 

Právě kvalita je hlavním měřítkem pro celou firmu. Chtějí dodávat skutečně kvalitní výrobky, což my sami můžeme potvrdit - kvalita je viditelná na obalech, na surovinách i na účincích. Proto Salvii Paradise tak moc fandíme.

#ShowMore#

Byliny a čaje pak Salvia Paradise dodává v praktických vzduchotěsných sáčcích, čímž se zlepšuje i kvalitu z hlediska distribuce a skladování. Určitě znáte jiné výrobce, kteří mají pouze běžné pytlíkové sáčky, kde se může stát, že bylinky nebudou v dostatečné kvalitě, protože čelí určitým hrozbám, jako je třeba vlhkost vzduchu.

Velmi si také ceníme, že Salvia Paradise myslí na vegetariány a vegany. Proto jsou bylinky v kapslích vyráběny pouze z rostlinné hmoty. Navíc si u ni můžete zakoupit spoustu produktů v BIO kvalitě. Další výhodou jsou obaly, bylinné kapsle obdržíte v krásných skleněných nádobkách, tinktury pak s praktickým kapátkem (které můžete prakticky využít k něčemu jinému, jakmile tinkturu spotřebujete). 

Salvia Paradise se také pyšní unikátním výrobní technologií, kdy vyrábí bezalkoholové tinktury, neboli bezalkolové extrakty z bylin. V tinktuře tak není žádná přídatná látka v podobě alkoholu, barviv či sladidel. Tím se zaručuje maximum účinné látky a zachování vůně a chutě bylinky v tinktuře. Velmi oblíbenými produkty tak jsou Dračí krev, Lichořeřišnice větší, Kozlík lékařský a Ostropestřec mariánský

Při našem výběru dodavatelů produktů se zaměřujeme na kvalitu a ekologickou stopu a ty jsou u Salvia Paradise doslova prvotřídní. Všechny zmíněné benefity (veganské kapsle, sklo, praktické kapátko, BIO kvalita, unikátní technologie) jsou pro nás důležitým měřítkem při výběru. A Salvie Paradise se tak stává naším nejlepším výrobcem tinktur, kapslí a dalších produktů, které na e-shopu nabízíme. 

Kromě bylinných tinktur a bylinných kapslí nabízíme od výrobce také sypané byliny a Zelené potraviny. Naši nabídku pak postupně rozšiřujeme. :)