Bylinná kúra pro podporu jater a žlučníku na 1 měsíc

100% PŘÍRODNÍ
–4 %
Bylinná kúra pro podporu jater a žlučníku na 1 měsíc (1)
–4 % 708 Kč / ks 111 Kč / 100 g
Dočasně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Bylinná kúra obsahuje:

  • 2× Ostropestřec mariánský 120 g mletý plod
  • 2× Pampeliška lékařská 100 g mletý prášek
  • 1× Hořec žlutý 200 g kořen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná kúra pro podporu jater a žlučníku na 1 měsíc

Bylinná kúra je vytvořená pro podporu správnou funkci jater a žlučníku a je určená na 1 měsíc užívání. Jelikož musí játra a žlučník pracovat ve vzájemné harmonii, je zaměřená na oba orgány. Tato bylinná kúra obsahuje i hořec žlutý, jedná se o kombinaci, která je z našich nabízených bylinných kúr pro játra a žlučník nejúčinnější. Proto ji doporučujeme.

Ostropestřec mariánský podporuje správnou funkci jater a žlučníku a přispívá k pročištění organismu.

Pampeliška lékařská rovněž přispívá ke správné funkci jater a žlučníku. Také podporuje detoxikaci organismu, tedy vylučování a pročišťování těla.

Hořec žlutý podporuje správné trávení. Bližší informace ke každé bylince si najděte, prosím, v herbáři.

V bylinné kúře jsou obsaženy byliny:

Ostropestřec mariánský 120 g mletý plod

Pampeliška lékařská 100 g mletý kořen

1× Hořec žlutý 200 g kořen

Užívejte:

Jednotlivé bylinky užívejte postupně a mějte mezi nimi min. 2 hodinové rozestupy. Bylinná kúra by měla vystačit na 40 dní.

Nejlépe postupujte:

  • 7. hodina - Ostropestřec mariánský jedna lžička (5 g)
  • 12. hodina - Pampeliška lékařská jedna lžička (5 g)
  • 17. hodina - Hořec žlutý jedna lžička (5 g) a udělat odvar na 500 ml, vypít
  • 23. hodina - Ostropestřec mariánský jedna lžičku (5 g)

 

Sledujte, jak tělo reaguje. Ze začátku můžete vyzkoušet i nižší dávky, zvláště v případě, že vaše tělo není zvyklé na přírodní doplňky a bylinky. Pokud budete cítit, že je cokoliv v nepořádku, obraťte se na nás. Probereme váš případ individuálně.

Složení: 

Ostropestřec mariánský obsahuje -100% Silybum marianum - mletý plod

Pampeliška lékařská obsahuje - 100 % pampelišky lékařské - mletý kořen

Hořec žlutý obsahuje - 100% Hořec žlutý - kořen

Upozornění: Doplněk stravy. Přípravek není určen malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

Kontakt na výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26 762, Komárov, IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Byliny sypané
? Struktura: Kapsle
Meridiány: Meridián jater, Meridián žlučníku
? Orgány: Játra, Žlučník
? Problematika: Zažívání a trávení
Velikost balení: 2x 120 g, 2x 100 g a 1x 200 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Salvia Paradise je ryze českou rodinnou firmou, která si zakládá na pečlivosti a kvalitě. Všechny byliny, které od pěstitelů a přímých dovozců nakupuje, procházejí celým výrobním systémem. Ve výsledku to znamená, že každá bylinka projde jejich zlatými ručičkami a mají tak perfektní kontrolu nad její kvalitou. V dnešní době tohle není vůbec samozřejmé a prospívá to celkové kvalitě jejich výrobků. Tohle je známka pro nás, že k výrobě přistupují skutečně zodpovědně. 

Právě kvalita je hlavním měřítkem pro celou firmu. Chtějí dodávat skutečně kvalitní výrobky, což my sami můžeme potvrdit - kvalita je viditelná na obalech, na surovinách i na účincích. Proto Salvii Paradise tak moc fandíme.

#ShowMore#

Byliny a čaje pak Salvia Paradise dodává v praktických vzduchotěsných sáčcích, čímž se zlepšuje i kvalitu z hlediska distribuce a skladování. Určitě znáte jiné výrobce, kteří mají pouze běžné pytlíkové sáčky, kde se může stát, že bylinky nebudou v dostatečné kvalitě, protože čelí určitým hrozbám, jako je třeba vlhkost vzduchu.

Velmi si také ceníme, že Salvia Paradise myslí na vegetariány a vegany. Proto jsou bylinky v kapslích vyráběny pouze z rostlinné hmoty. Navíc si u ni můžete zakoupit spoustu produktů v BIO kvalitě. Další výhodou jsou obaly, bylinné kapsle obdržíte v krásných skleněných nádobkách, tinktury pak s praktickým kapátkem (které můžete prakticky využít k něčemu jinému, jakmile tinkturu spotřebujete). 

Salvia Paradise se také pyšní unikátním výrobní technologií, kdy vyrábí bezalkoholové tinktury, neboli bezalkolové extrakty z bylin. V tinktuře tak není žádná přídatná látka v podobě alkoholu, barviv či sladidel. Tím se zaručuje maximum účinné látky a zachování vůně a chutě bylinky v tinktuře. Velmi oblíbenými produkty tak jsou Dračí krev, Lichořeřišnice větší, Kozlík lékařský a Ostropestřec mariánský

Při našem výběru dodavatelů produktů se zaměřujeme na kvalitu a ekologickou stopu a ty jsou u Salvia Paradise doslova prvotřídní. Všechny zmíněné benefity (veganské kapsle, sklo, praktické kapátko, BIO kvalita, unikátní technologie) jsou pro nás důležitým měřítkem při výběru. A Salvie Paradise se tak stává naším nejlepším výrobcem tinktur, kapslí a dalších produktů, které na e-shopu nabízíme. 

Kromě bylinných tinktur a bylinných kapslí nabízíme od výrobce také sypané byliny a Zelené potraviny. Naši nabídku pak postupně rozšiřujeme. :)