Kopřiva dvoudomá list - Salvia Paradise

100% PŘÍRODNÍ
48 Kč / balení 120 Kč / 100 g

Zvolte variantu

 • Podporuje zdravou funkci ledvin, močových cest a prostaty
 • Ulevuje od pocitu těžkých nohou
 • Celkově osvěžuje tělo, podporuje energii a vitalitu
 • Lze použít na oplachy vlasů v boji proti lupům

Detailní informace

Velikost balení: 40 g
Skladem (3 balení)
Můžeme doručit do: 23.5.2024
48 Kč / balení

Detailní popis produktu

Kopřiva dvoudomá list

Doplněk stravy

Kopřiva dvoudomá, neboli Urtica dioica, je velmi známou a rozšířenou bylinou, která dorůstá do výšky 150 cm a využívá se celá její rostlina včetně kořenů. Obsahuje minerály jako například železo. Pro své rozsáhlé účinky je velmi vyhledávaná.

Kopřiva napomáhá správné funkci ledvin a močových cest, kdy podporuje vylučování vody z organismu. Má příznivý vliv i na prostatu. Vyhledat by ji měli také lidé s tzv. pocitem těžkých nohou, od něhož pomáhá ulevit a přitom podporuje normální činnost cévní soustavy.

Kopřiva je vyhledávaná také pro svůj blahodárný účinek na celkové osvěžení těla, kdy podporuje energii a vitalitu organismu. Je vhodná i při boji proti lupům, kdy ji můžete využít na oplachy vlasů a často se používá do šampónů. 

Jaké jsou účinky kopřivy dvoudomé?

 • Přispívá k celkovému osvěžení těla
 • Podporuje funkci ledvin a napomáhá vylučování vody z organismu
 • Má příznivý vliv na prostatu a močové cesty
 • Ulevuje od pocitu těžkých nohou
 • Přispívá k normální činnosti cév a oběhového systému
 • Podporuje energii a vitalitu
 • Má blahodárný vliv na normální funkci kůže a její vzhled
 • Pozitivně ovlivňuje stav kloubů
 • Podporuje zdravé dýchací cesty
 • Posiluje imunitní systém

Doporučené dávkování: Jednu vrchovatou čajovou lžičku sušené kopřivy přelijeme 250 ml horké vody a krátce louhujeme, poté scedíme a pijeme. Užíváme 3× denně před jídlem, nesladíme. Z důvodu velké působnosti na ledviny se nedoporučuje užívat déle jak dva týdny.

K oplachům vlasů použijeme pět hrstí sušiny, které ve 2,5 l vody přivedeme k varu a pět minut povaříme, poté scedíme.

Složení: 100% Kopřiva dvoudomá list

Kontakt na výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26 762, Komárov, IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čaje
? Struktura: Sušená bylina
Meridiány: Meridián ledvin, Meridián močového měchýře, Meridián plic
? Orgány: Ledviny, Plíce
? Problematika: Cévy a oběhový systém, Dýchací cesty, Energie a vitalita, Kosti a klouby, Ledviny a močové cesty, Lymfatický systém, Péče o pokožku, Posílení imunity, Zdravé a silné vlasy
Velikost balení: 40 g nebo 1 kg
Složení: 100% Kopřiva dvoudomá list

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Salvia Paradise je ryze českou rodinnou firmou, která si zakládá na pečlivosti a kvalitě. Všechny byliny, které od pěstitelů a přímých dovozců nakupuje, procházejí celým výrobním systémem. Ve výsledku to znamená, že každá bylinka projde jejich zlatými ručičkami a mají tak perfektní kontrolu nad její kvalitou. V dnešní době tohle není vůbec samozřejmé a prospívá to celkové kvalitě jejich výrobků. Tohle je známka pro nás, že k výrobě přistupují skutečně zodpovědně. 

Právě kvalita je hlavním měřítkem pro celou firmu. Chtějí dodávat skutečně kvalitní výrobky, což my sami můžeme potvrdit - kvalita je viditelná na obalech, na surovinách i na účincích. Proto Salvii Paradise tak moc fandíme.

#ShowMore#

Byliny a čaje pak Salvia Paradise dodává v praktických vzduchotěsných sáčcích, čímž se zlepšuje i kvalitu z hlediska distribuce a skladování. Určitě znáte jiné výrobce, kteří mají pouze běžné pytlíkové sáčky, kde se může stát, že bylinky nebudou v dostatečné kvalitě, protože čelí určitým hrozbám, jako je třeba vlhkost vzduchu.

Velmi si také ceníme, že Salvia Paradise myslí na vegetariány a vegany. Proto jsou bylinky v kapslích vyráběny pouze z rostlinné hmoty. Navíc si u ni můžete zakoupit spoustu produktů v BIO kvalitě. Další výhodou jsou obaly, bylinné kapsle obdržíte v krásných skleněných nádobkách, tinktury pak s praktickým kapátkem (které můžete prakticky využít k něčemu jinému, jakmile tinkturu spotřebujete). 

Salvia Paradise se také pyšní unikátním výrobní technologií, kdy vyrábí bezalkoholové tinktury, neboli bezalkolové extrakty z bylin. V tinktuře tak není žádná přídatná látka v podobě alkoholu, barviv či sladidel. Tím se zaručuje maximum účinné látky a zachování vůně a chutě bylinky v tinktuře. Velmi oblíbenými produkty tak jsou Dračí krev, Lichořeřišnice větší, Kozlík lékařský a Ostropestřec mariánský

Při našem výběru dodavatelů produktů se zaměřujeme na kvalitu a ekologickou stopu a ty jsou u Salvia Paradise doslova prvotřídní. Všechny zmíněné benefity (veganské kapsle, sklo, praktické kapátko, BIO kvalita, unikátní technologie) jsou pro nás důležitým měřítkem při výběru. A Salvie Paradise se tak stává naším nejlepším výrobcem tinktur, kapslí a dalších produktů, které na e-shopu nabízíme. 

Kromě bylinných tinktur a bylinných kapslí nabízíme od výrobce také sypané byliny a Zelené potraviny. Naši nabídku pak postupně rozšiřujeme. :)