Kozinec blanitý - kapsle 120 ks - Salvia Paradise

VHODNÉ PRO VEGANY
369 Kč / ks 3 Kč / 1 ks
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
  • Kozinec má výrazný vliv na imunitní systém
  • Podporuje pohyblivost spermií
  • Zmírňuje (pre)menstruační a menopauzní symptomy
  • Má blahodární vliv na cévy a oběhový systém

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kozinec blanitý - kapsle 120 ks

Doplněk stravy

Astragalus membranaceus

Kozinec blanitý má rozsáhlé použití a je v tradiční čínské medicíně užíván již dlouhá tisíciletí. Tato víceletá bylina má mrkvovitý kořen, který dorůstá do délky až 1,5 metru. Právě kořen je předmětem sběru, jelikož v něm najdeme účinné látky s pozitivním dopadem na naše zdraví. A k čemu ho tradiční čínská medicína využívá?

Kozinec má výrazný vliv na imunitní systém

Doménou Kozince blanitého jsou jeho účinky na imunitní systém, kdy podporuje přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu a má přímý vliv na aktivaci imunitních buněk, tzv. makrofágů. Řadí se mezi antioxidanty a neutralizuje tak působení volných kyslíkových radikálů v těle. Je také významným adaptogenem a napomáhá tak člověku se přizpůsobovat různým duševních i fyzických podmínkám - zvyšuje odolnost organismu proti fyzické i psychické zátěži.

Kozinec se doporučuje pro páry snažící se o miminko

Plánujete početí miminka, ale zatím se vám to nedaří? Kozinec blanitý svými látkami podporuje pohyblivost spermií vašeho partnera. Proto je doporučován párům, kteří se snaží o početí. Ženám pak pomůže zmírnit (pre)menstruační a menopauzní symptomy. 

Blahodární vliv má také na cévy a oběhový systém

Kozinec užívejte také k harmonizaci hladiny cukru v krvi. Má rovněž blahodární vliv na cévy a oběhový systém. Svými účinnými látkami normalizuje i funkci močového měchýře a vylučovací funkci ledvin. V poslední řadě pomáhá mobilizovat kloubní aparát.

Proč fandíme Salvia Paradise?

Salvia Paradise je českou rodinnou firmou. Jak sami říkají, všechny suroviny jim prochází jejich vlastníma rukama a tak mají celý výrobní systém maximálně pod svým palcem. Kontrola kvality je důležitá, zvláště když pak za ni zodpovídáte. Jsme tak rádi, že tohle Salvia Paradise dělá. Bylinky pak nedodává v papírových sáčcích, jako to dělají jiní výrobci, ale jsou vždy vzduchotěsně uzavřené. Získala si nás také svou unikátní technologií, veganskými kapslemi a skleněnými nádobky. Vyšší cena za jejich produkty je tak naprosto oprávněná.

Kontakt na výrobce: Salvia Paradise, s.r.o., IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144, adresa - Kvaň 159, 26762 Komárov

Doporučené dávkování: Dospělí 1 tobolku 4× denně, děti 1 tobolku 2× denně, vždy 20 min. před jídlem.

Složení: 100% Astragalus membranaceus, 330 mg/tobolka, obal tobolky HPMC (hypermelosa). Tobolky jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.

Upozornění: Přípravek není určen malým dětem, těhotným a kojícím ženám. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapsle
? Struktura: Kapsle
Meridiány: Meridián ledvin, Meridián močového měchýře
? Orgány: Ledviny, Pohlavní orgány
? Problematika: Cévy a oběhový systém, Duševní zdraví, Kosti a klouby, Ledviny a močové cesty, Klimakterium, Menstruační cyklus, Mužské pohlavní orgány, Mužský hormonální systém, Normální hladina cukru, Posílení imunity, Vysoký krevní tlak, Ženské pohlavní orgány, Ženský hormonální systém
Velikost balení: 120 ks
Doporučené dávkování: Dospělí 1 tobolku 4× denně, děti 1 tobolku 2× denně
Složení: 100% Astragalus membranaceus, 330 mg/tobolka
Doba kúry: 30 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Salvia Paradise je ryze českou rodinnou firmou, která si zakládá na pečlivosti a kvalitě. Všechny byliny, které od pěstitelů a přímých dovozců nakupuje, procházejí celým výrobním systémem. Ve výsledku to znamená, že každá bylinka projde jejich zlatými ručičkami a mají tak perfektní kontrolu nad její kvalitou. V dnešní době tohle není vůbec samozřejmé a prospívá to celkové kvalitě jejich výrobků. Tohle je známka pro nás, že k výrobě přistupují skutečně zodpovědně. 

Právě kvalita je hlavním měřítkem pro celou firmu. Chtějí dodávat skutečně kvalitní výrobky, což my sami můžeme potvrdit - kvalita je viditelná na obalech, na surovinách i na účincích. Proto Salvii Paradise tak moc fandíme.

#ShowMore#

Byliny a čaje pak Salvia Paradise dodává v praktických vzduchotěsných sáčcích, čímž se zlepšuje i kvalitu z hlediska distribuce a skladování. Určitě znáte jiné výrobce, kteří mají pouze běžné pytlíkové sáčky, kde se může stát, že bylinky nebudou v dostatečné kvalitě, protože čelí určitým hrozbám, jako je třeba vlhkost vzduchu.

Velmi si také ceníme, že Salvia Paradise myslí na vegetariány a vegany. Proto jsou bylinky v kapslích vyráběny pouze z rostlinné hmoty. Navíc si u ni můžete zakoupit spoustu produktů v BIO kvalitě. Další výhodou jsou obaly, bylinné kapsle obdržíte v krásných skleněných nádobkách, tinktury pak s praktickým kapátkem (které můžete prakticky využít k něčemu jinému, jakmile tinkturu spotřebujete). 

Salvia Paradise se také pyšní unikátním výrobní technologií, kdy vyrábí bezalkoholové tinktury, neboli bezalkolové extrakty z bylin. V tinktuře tak není žádná přídatná látka v podobě alkoholu, barviv či sladidel. Tím se zaručuje maximum účinné látky a zachování vůně a chutě bylinky v tinktuře. Velmi oblíbenými produkty tak jsou Dračí krev, Lichořeřišnice větší, Kozlík lékařský a Ostropestřec mariánský

Při našem výběru dodavatelů produktů se zaměřujeme na kvalitu a ekologickou stopu a ty jsou u Salvia Paradise doslova prvotřídní. Všechny zmíněné benefity (veganské kapsle, sklo, praktické kapátko, BIO kvalita, unikátní technologie) jsou pro nás důležitým měřítkem při výběru. A Salvie Paradise se tak stává naším nejlepším výrobcem tinktur, kapslí a dalších produktů, které na e-shopu nabízíme. 

Kromě bylinných tinktur a bylinných kapslí nabízíme od výrobce také sypané byliny a Zelené potraviny. Naši nabídku pak postupně rozšiřujeme. :)