Ořešák černý - kapsle 120 ks - Salvia Paradise

VHODNÉ PRO VEGANY 100% PŘÍRODNÍ
329 Kč / balení 3 Kč / 1 ks
Skladem (3 balení)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
  • Dle legislativy EU nemá žádné potvrzené účinky, najděte si jej proto, prosím, v herbáři

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ořešák černý kapsle 120 ks

Doplněk stravy

Ořešák černý, neboli Juglans nigra, je statným stromem dorůstající do výšky až 40 metrů, přičemž jeho šířka může sahat až do 25 metrů. Původně pochází ze severní Ameriky, konkrétně východní části USA, odkud se dovezl až do Evropy a to 17. století. V České republice se prvně objevil až v roce 1835 a v současné době jej najdeme v zámeckých zahradách a parcích.

Ořešák černý má hnědošedou až černošedou, ryhovanou kůru. Jeho listy jsou dlouze zašpičatělé a pilovití. Jedná se o strom, které řadíme mezi jednodomé a má kulovité plody s jedlými jádry. Kvést ho můžeme vidět v období květen až červen. Sběrnou a užívanou částí jsou samozřejmě zejména oplodí ořešáku, které se užívá vnitřně i zevně.

Bohužel v EU legislativě nemá ořešák černý žádný potvrzený účinek, o kterém bychom vás mohli informovat. Proto si jeho účinky najděte ve volně dostupném herbáři. 

Složení: 100% Juglans nigra, 400 mg/tobolka, obal kapsle HPMC (hypromelosa). Kapsle jsou rostlinného původu, vhodné i pro vegetariány či vegany.

Doporučené dávkování: Dospělí (75 kg) 2 tobolky 3× denně. Užíváme 20 min. před jídlem.

Skladování: Uschovejte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v temnu a suchu. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí.

Kontakt na výrobce: Salvia Paradise s.r.o., Kvaň 159, 26 762, Komárov, IČ: 29143144, DIČ:CZ29143144

_____

Ustanovení nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotních tvrzeních, nám nedovoluje informovat vás o účincích této byliny na váš organismus. Informace o působení si prosím dohledejte ve volně dostupných zdrojích nebo v herbáři.

Doplňkové parametry

Kategorie: VITAMÍNY A DOPLŇKY STRAVY
? Struktura: Kapsle
Složení: 100% Juglans nigra, 400 mg/tobolka, obal kapsle HPMC (hypromelosa)
Velikost balení: 120 ks
Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně
Doba kúry: 20 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Salvia Paradise je ryze českou rodinnou firmou, která si zakládá na pečlivosti a kvalitě. Všechny byliny, které od pěstitelů a přímých dovozců nakupuje, procházejí celým výrobním systémem. Ve výsledku to znamená, že každá bylinka projde jejich zlatými ručičkami a mají tak perfektní kontrolu nad její kvalitou. V dnešní době tohle není vůbec samozřejmé a prospívá to celkové kvalitě jejich výrobků. Tohle je známka pro nás, že k výrobě přistupují skutečně zodpovědně. 

Právě kvalita je hlavním měřítkem pro celou firmu. Chtějí dodávat skutečně kvalitní výrobky, což my sami můžeme potvrdit - kvalita je viditelná na obalech, na surovinách i na účincích. Proto Salvii Paradise tak moc fandíme.

#ShowMore#

Byliny a čaje pak Salvia Paradise dodává v praktických vzduchotěsných sáčcích, čímž se zlepšuje i kvalitu z hlediska distribuce a skladování. Určitě znáte jiné výrobce, kteří mají pouze běžné pytlíkové sáčky, kde se může stát, že bylinky nebudou v dostatečné kvalitě, protože čelí určitým hrozbám, jako je třeba vlhkost vzduchu.

Velmi si také ceníme, že Salvia Paradise myslí na vegetariány a vegany. Proto jsou bylinky v kapslích vyráběny pouze z rostlinné hmoty. Navíc si u ni můžete zakoupit spoustu produktů v BIO kvalitě. Další výhodou jsou obaly, bylinné kapsle obdržíte v krásných skleněných nádobkách, tinktury pak s praktickým kapátkem (které můžete prakticky využít k něčemu jinému, jakmile tinkturu spotřebujete). 

Salvia Paradise se také pyšní unikátním výrobní technologií, kdy vyrábí bezalkoholové tinktury, neboli bezalkolové extrakty z bylin. V tinktuře tak není žádná přídatná látka v podobě alkoholu, barviv či sladidel. Tím se zaručuje maximum účinné látky a zachování vůně a chutě bylinky v tinktuře. Velmi oblíbenými produkty tak jsou Dračí krev, Lichořeřišnice větší, Kozlík lékařský a Ostropestřec mariánský

Při našem výběru dodavatelů produktů se zaměřujeme na kvalitu a ekologickou stopu a ty jsou u Salvia Paradise doslova prvotřídní. Všechny zmíněné benefity (veganské kapsle, sklo, praktické kapátko, BIO kvalita, unikátní technologie) jsou pro nás důležitým měřítkem při výběru. A Salvie Paradise se tak stává naším nejlepším výrobcem tinktur, kapslí a dalších produktů, které na e-shopu nabízíme. 

Kromě bylinných tinktur a bylinných kapslí nabízíme od výrobce také sypané byliny a Zelené potraviny. Naši nabídku pak postupně rozšiřujeme. :)